Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Obsah krosny na Festival fantazie

čt 27. června 2013      autor: lagga_VortaVor      přečteno: 3894x      komentáře: 8

stb krychleAčkoliv byl Star Trek vždy pevnou součástí programu Festivalu fantazie, tak se letošní ročník poněkud odlišuje. Bylo předáno organizátorské žezlo, program bude v nové místnosti a poprvé je poměrně veliká část programu věnována novým filmům. Na druhou stranu se všichni přednášející a (B)orgové snaží navázat na minulé ročníky Trekfestu slušnou prací. Nyní už zbývá jen sepsat seznam na zabalení a stoupnout si do transportéru.

Nezapomeňte, že v létě bývá horko i zima a déšť. Budete se buď schovávat v suchu kulturního domu, kina nebo sportovní haly. Nebo se tam budete pěkně potit. Takže si podle toho nabalte dostatek vhodného oblečení. Připomeňte si, jaké místo na spaní máte v přihlášce a nezapomeňte na spacáky, pantofle a ručník. Ručník se bude hodit také pro všechny stopaře. Pak ze zkušenosti doporučujeme krém na opalování a lékárničku (nebo peníze do lékárny, v Chotěboři jich je hned několik). Abyste nemuseli program, pití, phasery, komunikátory a peníze nosit po kapsách, doporučujeme přibalit malou tašku přes rameno nebo staromódní ledvinku. Samozřejmě naplňte své peněženky drobnými na festivalové tousty. K dokladům a platební kartě přidejte také vytištěný doklad o zaplacení přihlášky, případně celou přihlášku. Urychlíte si tím při příjezdu papírování. Kdo má kostým, vzít sebou prosím, protože v pátek večer se budeme hromadně fotit! Chtěli bychom poprosit přednášející, aby si přibalili také své prezentace a instrumenty, které budou potřebovat. Kdyby se něco nepovedlo, je možné se tam připojit na wifinu.

Tolik k (B)orgské roli královny matky a teď to zajímavější.

jednani prvniChceme se ještě podělit o jednu věc. Když tým Trekfestu oznámil, že letos nezvládne připravit program, dostala se nálada většiny českých trekkies na bod mrazu. I nám bylo líto, že přijdeme o zábavu a že jako přátelé přijdeme o možnost se sejít. Slovo dalo slovo a tehdy ještě ve dvou jsme se rozhodly přihlásit Xyll jako hlavě Trekfestu, co si o tom myslí.

Jakmile jsme dostaly zelenou, vrhly jsme se na pořadatele Festivalu. Musíme říct, že nám obě strany vyšly úžasně vstříc, a tak máme program zařazený na volný pátek a víkend.

jednani druhePotom se k nám přidali pánové jako technici a kibicové. Všichni jsme se sešli v neděli po Starconu s Xyll a Samuelem, abychom sepsali první nápady. Velikým překvapením a úlevou pro nás bylo, že jsme ještě ani nestačili rozeslat výzvu a už byl program plný!

Jsme vaši čtyři (B)orgové a pracujeme pro zájmy společenstva.  Sice nikdo z nás nepatří do žádného z klubů, byli jsme však jejich akcemi odchováni a nechceme je nahradit. S cestou do Chotěboře nám pomáhala ještě celá řada lidí a internetových projektů. Všechny představíme v pátek ráno na Borgském budíčku. Víme, jak to na conech chodí a jsme se spoustou z vás kamarádi. Doufáme, že vše se podaří a že náš letošní záskok bude úspěšný.

A teď ještě dovolte poslední ochutnávku programu:

kadet lagga_VortaVor
autor: lagga_VortaVor
vydáno: čt 27. června 2013
přečteno: 3894x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013
Báječný Trekken na Koprconu 2012  -  čt 6. prosince 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG