Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odpočet do Star Trek traileru: poprvé na velkém plátně

út 4. listopadu 2008      autor: little borg      přečteno: 5578x      komentáře: 0

Star Trek: The Motion Picture poster Už jen deset dní zbývá do odhalení prvního regulérního traileru pro nový Star Trek v režii JJ Abramse. Studio Paramount Pictures se chystá uvést upoutávku se záběry z filmu před nejnovější bondovkou Quantum of Solace (Množství útěchy), která má premiéru v USA 14. 11. Do té doby po vzoru serveru TrekMovie.com budeme uvádět trailery na předchozí startrekové snímky. Ohlédněme se společně za minulostí.

Jako první si vychutnejte trailer na Star Trek: The Motion Picture z roku 1979. Tento snímek režíroval Robert Wise. Fanoušci měli vůbec první možnost vidět Enterprise NCC-1701 na velkém plátně a na její palubě posádku po velením kapitána Jamese T. Kirka. Právě stříbrné plátno mírně strhlo tvůrce k někdy až přespříliš rozmáchlým scénám, i tak ale první startrekový film patří k velkým počinům a získal tři oscarové nominace. Zcela zaslouženě například Jerry Goldmisth za hudbu, která chytne za srdce i dnes skoro 30 let od premiéry (dále to byly kulisy a vizuální efekty).


Zdroj: Imdb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 4. listopadu 2008
přečteno: 5578x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG