Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odpor (komiks inspirovaný Star Trekem)

st 29. října 2014      autor: Clavius      přečteno: 2364x      délka: 1 min      komentáře: 11

Před více než třemi sty lety obsadili Zemi Borgové. Tato kybernetická rasa, propojená mezi sebou kolektivním vědomím, se objevila náhle, a lidstvo, které se ještě ani nevzpamatovalo z následků třetí světové války, od které uplynulo sotva deset let, nebylo vůbec schopné bránit se proti mnohem vyspělejšímu nepříteli. Lidé, kteří nebyli asimilováni (připojeni ke společenstvu), se po celém světě ukryli hluboko pod povrch a tam přemýšleli, co dál. Nyní, po úspěšném testu nové zbraně, nachází naději na svoji záchranu. Cesta to ovšem nebude snadná a čas hraje proti nim…

K tvorbě tohoto komiksu mě inspiroval film Star Trek: První kontakt, kde borgská koule cestuje v čase a změní minulost. I když posádka lodi Enterprise-E nakonec vrátí věci do správných kolejí, tento komiks zobrazuje alternativní realitu, kde Borgové Zemi ovládají.

Pokud se vám tento komiks bude líbit, budu sem přidávat další stránky, minimálně jednu měsíčně.

Odpor, str.01

kadet Clavius
autor: Clavius
vydáno: st 29. října 2014
přečteno: 2364x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG