Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek

čt 15. září 2016      autor: Shane      přečteno: 3399x      délka: 2 min      komentáře: 4

Zruc - astrometrikaAby byl náš výlet ještě odznáčkovější, budete mít možnost splnit si některé dvoubarevné odznáčky omezené termínem vypsání. A to „Astrometrika“, „Lov na Borgy“ a „Vypravěč“. Dále na vás čeká několik dalších dovednostních úkolů, které budou mimo odznáčkovou hru, ale odměna vás nemine, nebojte. Ještě dodatečná informace ohledně ubytování – domek je plně vybaven, postele, peřiny i povlečení. Spacáky můžete nechat doma.

 

 

Astrometrika
Zadání odznáčku…
Je potřeba identifikovat alespoň 4 souhvězdí na obloze. Jako skupinka vyrazíme v noci ven, kde bude dobře vidět obloha. Nejdříve nám instruktoři ukáží pár souhvězdí, pak nám řeknou nějaké informace a následně nás postupně zkontrolují, zda dokážeme najít 4 souhvězdí. V případě špatné viditelnosti oblohy bude určen jiný termín.
Tento odznáček lze plnit pouze na předem ohlášených akcích.
O odznáček si prosím požádejte nejpozději do týdne po akci. Jelikož výsledky z akcí nearchivujeme, nemusí být pozdější žádosti uznány.

Lov na Borgy
Zadání odznáčku…
Jako skutečný člen Hvězdné flotily jsi prošel mj. náročným bojovým výcvikem. Postav se borgské krychli a znič přímo samotnou Královnu. Tento odznáček můžete získat, pokud se vám podaří na vybrané akci eliminovat borgskou krychli papírovým torpédem ze vzdálenosti čtyř metrů. 
O odznáček si prosím požádejte nejpozději do týdne po akci. Jelikož výsledky z akcí nearchivujeme, nemusí být pozdější žádosti uznány.

Vypravěč
Zadání odznáčku…
Předlohou tohoto odznáčku je Sirah z epizody DS9 1x14 – Vypravěč příběhů. Stejně jako první Sirah si musíte vymyslet svůj vlastní originální příběh. Váš příběh musí být založen na kanonických základech, musí se tedy odehrávat na místech a v době, které známe ze ST seriálů nebo ST filmů. Jako hlavní postava či postavy musí taktéž vystupovat charaktery, které jsou nám známé.
Svůj příběh můžete odvyprávět na některé z předem vyhlášených akcích, na kterých bude vyhrazen prostor pro vzájemné vyprávění. Vyprávět byste měli pokud možno zpaměti, nápovědy jsou však povoleny. Měli byste však z větší části vyprávět než číst. Minimální délka vyprávění je stanovena na 2 minuty 30 sekund. Každý musí vyprávět svůj příběh sám.
Nezapomeňte do žádosti napsat i příběh, který jste vyprávěli.
O odznáček si prosím požádejte nejpozději do týdne po akci. Jelikož výsledky z akcí nearchivujeme, nemusí být pozdější žádosti uznány.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: čt 15. září 2016
přečteno: 3399x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014
Uzávěrka na 4. odznáčkový sraz se blíží  -  čt 29. května 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG