Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odznáčkový výsadek za krásami Liberce ZRUŠEN

út 25. července 2017      autor: pcermis      přečteno: 1739x      délka: 2 min      komentáře: 4

Z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek a malému zájmu o účast je odznáčkový výsadek zrušen. Aktuálně je v Liberci extrémně silný vítr, a proto by nebyl výlet na Ještěd vhodný. Zároveň se v posledních dnech většina potenciálních zájemců o výsadek omluvila z účasti. Z těchto důvodů pořadatel výsadku celou akci zrušil.


Jelikož již delší dobu nebyl žádný hromadný výsadek a z diskuze vzešlo, že by to zase nějaký chtělo – ať posádka dočista nezakrní – tak jsem se nabídl, že si další z výsadků vezmu pod svá křídla a ukážu vám krásy Liberce. Podle většinového přání jsme se dohodli na první říjnovou sobotu, na 7. 10. 2017, a protože se ujal jednodenní výlet, tak bych navrhoval sraz v Liberci okolo 9 hodiny.

Jak do Liberce

Nejlepší, nejrychlejší a nejpohodlnější cesta je žlutým autobusem (čti runaboutem) SA z Černého mostu v Praze, odkud vás autobus za hodinu vyhodí v centru města na Fügnerově ulici, kde bychom náš výsadek započali.

Program

Ješted

Co budete chtít vidět či dělat záleží hlavně na vás, já mohu poskytnout nějaké tipy, ale program akce je samozřejmě svolný ke změnám, úpravám a přání většiny. Můj návrh je takový – každou první sobotu v měsíci, což je náš případ, se koná komentovaná prohlídka protiatomového krytu CO, kde si můžeme splnit odznáček Rura Pente (link). Po prohlídce bychom mohli vyrazit směr Ještěd, kam vede několik cest. Je tu možnost kabinové lanovky až na místo, sedačkové lanovky cca 2 km od Ještědu anebo po svých cca 8 km. Po návratu do nížin bych podle časových možností buď navštívil technické muzeum a nebo IQ Landii, která je daleko zajímavější, ale zabere i daleko více času.

CO kryt Liberec

Pamatujte, že o Liberci se říká, že buď prší nebo jdete do kopce, takže si podle toho vyberte svou výsadkovou uniformu. :-)

Co se týká odznáčků, je možno vymyslet nějaké úkoly, které budou tematicky laděné k akci a samozřejmě další odznáčky, které se dají na podobných akcích uskutečnit a získat. Kdo bude mít nápad či se hlásí jako garant některého z odznáčků, ať přispěje do diskuze a něco vymyslíme.

IQ Landia

Další informace rád sdělím, přihlásit se můžete v kalendáři zde na portále,  kde naleznete i další informace.   

Doufám, že se sejdeme v hojném počtu, výsadek si všichni užijeme a budeme mít minimální ztráty na posádce.

admirál pcermis
autor: pcermis
vydáno: út 25. července 2017
přečteno: 1739x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Havlíčkovým Brodem do Budoucnosti a ještě dál  -  st 10. června 2020
Jaký byl poslední odznáčkový sraz?  -  út 9. června 2020
Tak plynou dny našich životů…  -  so 7. listopadu 2015
Rodinné setkání  -  út 20. října 2015
Bylo nebylo… na můstku Artemisprise  -  pá 21. března 2014
S Trekkies na horách [VIDEO]  -  so 3. března 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Jak Trekkies:TNG slavili Silvestr 2010? [VIDEO]  -  po 3. ledna 2011
Převleky, mlžení, bruslení a kopec srandy - Silvestr 2009!  -  čt 7. ledna 2010
Vydařený Silvestr – do třetice všeho plzeňského  -  čt 22. ledna 2009
Reportáž ze srazu v Moravské Třebové  -  po 8. září 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - III. část  -  čt 29. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - II. část  -  pá 23. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - I. část  -  po 19. května 2008
Kadet kemp 2008 - Den čtvrtý [BONUSY]  -  po 12. května 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG