Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Omnibus přijede 26.září

čt 23. srpna 2012      autor: axiom      přečteno: 5870x      komentáře: 0

Star Trek OmnibusJak již bylo na tomto portálu avizováno, chystá nakladatelství BB/art k vydání souhrn startrekových komiksů v jednom svazku edice omnibus nazvaný Star Trek Původní série. V posledních dnech byl ediční plán upřesněn a datum vydání bylo stanoveno na 26. září 2012. Překladatelem je Martin Antonín a základní cena byla stanovena na 990,- Kč, jak je to u omnibusů obvyklé. Určitě jej bude možno zakoupit i v nějaké slevě, například loni se prodávaly omnibusy na Koprconu za velmi dobré ceny.

Podle uvedené anotace se zdá být české vydání stejné s vydáním originálním. Další upřesnění je možno nalézt na webu BB art, kde můžete získat i zajímavou slevu.

O vydání tohoto omnibusu jsme informovali v článku Star Trek Omnibus: Původní série.

Zdroj: bbart.cz
admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: čt 23. srpna 2012
přečteno: 5870x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG