Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Oslava 50 let Star Treku v Ostravě již tuto sobotu

út 6. září 2016      autor: Korax      přečteno: 2648x      délka: 1 min      komentáře: 2

Oslava 50 let ST v OstravěUž tuto sobotu se můžete v Ostravě zúčastnit oslavy 50. výročí Star Treku, v rámci které dojde na projekci Generations v kině, na společnou večeři a na premiéru nového dokumentárního filmu, který u příležitosti výročí Star Treku připravuje fanklub Subspace. Jako třešničku na dortu jsme si také připravili projekci fansérie Star Trek: Diplomacy s názvem Vládní rošády. Zbývají poslední volná místa – kdo dřív příjde, ten dřív bere. 

Film Generations bude promítán v původním znění s českými titulky v kině Cineport v Dolní oblasti Vítkovic s osobitou průmyslovou atmosférou. Jeho projekci bude předcházet premiéra krátkého dokumentárního filmu, který u příležitosti 50. výročí Star Treku připravuje ostravský sci-fi fanklub Subspace. Dokument vám připomene, co je na Star Treku lákavé a shrne vše hlavní, co Star Trek tvoří – seriály, filmy a podobně – ale i to, co Star Trek v reálném světě ovlivnil a čemu vděčí za svůj úspěch. Před projekcí filmu se tak dostanete do toho správného startrekového naladění :-)

S registracemi byste už opravdu neměli otálet, kapacita kinosálu je totiž omezena na 60 míst a většina vstupenek je už pryč – zaregistrovat se můžete na adrese www.startrekvkine.cz a novinky můžete sledovat na facebookové události. Qapla'!

Zdroj: www.startrekvkine.cz
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: út 6. září 2016
přečteno: 2648x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG