Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Oznámeno datum vydání a obal Star Trek: The Video Game

pá 21. prosince 2012      autor: Polux      přečteno: 4456x      komentáře: 4

Star Trek: The Video GameTěšíte se na pokračování posledního celovečerního Star Treku s podtitulem Do temnoty, které se do kin dostane 17. května 2013 (v ČR se bohužel dočkáme premiéry až 6. června 2013)? A co tak, namísto pouhého sledování, jak si pánové Kirk a Spock budou vést na stříbrném plátně, se jejich role ve vesmírném dobrodružství chopit sami? Díky hernímu studiu Digital Extremes budete mít krátce před premiérou sequelu možnost.

Kirk a Spock bok po boku

Jak jste si mohli přečíst v jednom ze starších článků zde, připravovaný titul, nazvaný jednoduše Star Trek: The Video Game, nabídne kooperační hru, ve které vůbec poprvé umožní hráči ujmout se hratelných postav Kapitána Jamese T. Kirka a Komandéra Spocka v dobrodružství, které bude navazovat na Star Trek (2009) režiséra J. J. Abramse. Zárukou kvalitního počinu snad bude fakt, že se na vývoji hry podíleli i tvůrci snímku, konkrétně producent Damon Lindelof se scenáristy Robertem Orcim a Alexem Kurtzmanem.

Vydavatel titulu, společnost Namco Bandai, nyní oznámil datum vydání a rovněž uvolnil grafický náhled balení krabice se hrou. Samotná hra bude v prodeji k dispozici od 26. dubna 2013 pro herní platformy PC, PS3 a Xbox 360. Termín dostupnosti na českém trhu dosud není znám. Jak se vám podoba balení líbí?

Zdroj: vg247.com
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: pá 21. prosince 2012
přečteno: 4456x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG