Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Paramount potvrdil Star Trek 4, Chris Hemsworth se vrátí jako George Kirk

út 19. července 2016      autor: Ampik      přečteno: 2184x      délka: 1 min      komentáře: 4

Chris Hemsworth jako ThorV poslední době se o tom hodně diskutovalo a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno hlavouny v Paramount Pictures. Vesmír J.J. Abramse (někdy také označován jako Kelvinova časová linie) bude pokračovat čtvrtým filmem. Oficiální oznámení přichází poněkud překvapivě ještě před uvedením snímku Star Trek: Do neznáma. Studiu zřejmě stačí pozitivní reakce odborného publika a počítá s uspokojivou návštěvností. Potvrzeni byli také scénáristé J. D. Payne a Patrick McCay.

Bezpochyby nejzajímavějším oznámením je pak jméno Chrise Hemswortha (Star Trek, Thor, Avengers, Sněhurka a Lovec), který se v připravovaném filmu vrátí jako George Kirk, otec kapitána Kirka. Zatím není jasné, jak bude postava do příběhu zakomponována. Další potvrzená jména jsou Chris Pine (Kirk) a Zachary Quinto (Spock). Dá se předpokládat, že se vrátí i další členové posádky. Role Chekova, jehož představitel Anton Yelchin nedávno tragicky zemřel, nebude přeobsazena. Tuto informaci potvrdil sám producent J.J. Abrams.

Zdroj: trekcore.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: út 19. července 2016
přečteno: 2184x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG