Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Paramount vydá Khanův hněv ve 4K

ne 20. března 2016      autor: Ampik      přečteno: 1862x      délka: 1 min      komentáře: 5

Plakát Khanova hněvuJeště v průběhu letošního roku se dočkáme nového Blu-ray vydání filmu Star Trek II: Khanův hněv v ultra vysokém rozlišení, které nabízí nový formát 4K. S povolením režiséra Nicholase Meyera bude nosič obsahovat originální i rozšířenou verzi filmu. Rozšířená verze bude ve vysokém rozlišení vydána vůbec poprvé. Naposledy jsme ji mohli vidět ještě na nosičích DVD z roku 2002.

Druhý startrekový film Khanův hněv patří mezi nejpopulárnější. Není tedy divu, že bude prvním filmem vydaným v novém rozlišení. Bohužel bude na dlouhou dobu také posledním, protože studio re-remasterování dalších filmů z univerza Star Trek zatím neplánuje a bude se držet digitálních kopií vydaných v roce 2009.

Paramount dále oznámil vydání Blu-ray verzí seriálu Star Trek: The Animated Series. Měly by být k mání na letošní Vánoce.

Zdroj: trekmovie.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: ne 20. března 2016
přečteno: 1862x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG