Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pátá sezona Enterprise potvrzena!

po 1. dubna 2013      autor: omi      přečteno: 3327x      komentáře: 15

Brannon BragaMinulý týden hovořil Brannon Braga v rozhovoru pro server TrekCore o možnosti pokračování seriálu Enterprise. Společnosti se rozhodují o natáčení dalších sezon seriálů, které mají neočekávaně vysokou sledovanost na streamovací službě Netflix. Přestože na klasických televizních stanicích nesplnily tyto seriály očekávání, na internetu se těší velké oblibě. Braga v rozhovoru doporučil divákům sledovat Enterprise na Netflixu, nyní o víkendu na Wonderconu oznámil pozitivní odezvu z jednání se CBS.

Star Trek je nyní velmi populární. Zejména díky filmům J.J. Abramse se otevřel novému publiku a umožnil tak zároveň i postupný remastering jednotlivých seriálů, včetně Enterprise. Enterprise má ze všech seriálů největší výhodu - její herci stále příliš nezestárli a navíc nekoliduje s novou linií ve filmech, jelikož jim chronologicky předchází.  Tvůrci seriálu se rádi znovu pustí do práce. Braga by rád využil popularity současných filmů a v nové sezoně Enterprise ještě více podpořil propojení původní a nové časové linie. "Na původní originální Star Trek se vizuálně velmi těžko navazovalo, nyní však díky novým filmům jsou naše možnosti doslova neomezené."

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 1. dubna 2013
přečteno: 3327x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG