Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pátrejte po Spockovi a získejte unikátní odznáček [UPDATE]

čt 15. prosince 2011      autor: omi      přečteno: 3024x      komentáře: 20

Odznáček - Pátrání po SpockoviKonečně Vám můžeme představit stý modrý odznáček. Snažili jsme se aby byl něčím speciální, a doufáme, že se nám to povedlo. Jak již název odznáčku napovídá, půjde při jeho plnění o pátrání. Jedná se o takovou malou hru, která se odehrává zde na portále. Takže jediné, co budete potřebovat, je chuť přemýšlet a hledat.

Princip pátrání

Získání tohoto odznáčku nebude zřejmě úplně tak triviální jako některé jiné odznáčky. Na druhou stranu ho může získat opravdu každý a ještě se při tom možná pobavíte. Určitě Vám můžeme slíbit, že pátrání budete mít mnohem jednodušší než hrdinové stejnojmeného filmu. Veškeré indicie v jednotlivých krocích totiž naleznete pouze zde na portále. Stačí jen umět trošku hledat. Znalosti filmového příběhu nejsou pro tuto hru nutností, ale určitě Vám neuškodí, jelikož tato pátrací hra z tohoto filmu příběhově vychází.

K úspěšnému získání odznáčku je potřeba projít všemi kroky příběhu! Pokud nějaký krok přeskočíte a dostanete se na konec, budete se muset vrátit a hledat znovu. Pátrání začněte kliknutím na tuto ikonu:

První vyhrává

Odznáček - Pátrání po SpockoviJelikož je stý odznáček opravdu speciální, tak první čtenář, který překoná všechny nástrahy při pátrání, a odznáček získá, bude odměněn jeho unikátní podobou z do zlata raženého latinia. Tento unikátní odznáček je první tohoto typu, který se dá získat z kolekce modrých odznáčků.

UPDATE: A již máme vítěze pátrání. Stává se jím Sokar a patří mu obrovská gratulace. Tohle vítězství bylo opravdu bleskové, to jsme ani nečekali. Ostatním přejeme hodně štěstí a zábavy při jejich vlastním pátrání.

Očekáváme, že pátrání nebude pro některé čtenáře úplně jednoduchou záležitostí, proto slibujeme, že po nějakém čase přidáme nápovědy, aby tento odznáček nebylo tak obtížné získat.

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Pátrání po Spockovi Pátrání po Spockovi
Obtížnost: 1

Tento stý modrý odznáček je samozřejmě něčím speciální a samozřejmě to nebude úplně triviální. Princip tohoto odznáčku odpovídá jeho názvu - tedy budete pátrat a snad i nacházet, podobně jako posádka Enterprise ve stejnojmeném filmu. Na začátku dostanete indicii, která Vás navede na další krok, tam naleznete další indicii a tak dále. Všechny kroky se týkají pouze portálu Trekkies.cz a ne všechny se týkají článků. Dopředu není znám celkový počet kroků. Navíc, jelikož se jedná o stý odznáček, získá první úspěšný žadatel tento odznáček v unikátní latiniové verzi.
Své pátrání začněte v tomto článku. Indicii k dalšímu kroku získáte po kliknutí na malou ikonu modrého odznáčku v článku.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 15. prosince 2011
přečteno: 3024x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Lovci odznaků – pozvánka na přednášku  -  so 17. ledna 2015
Soutěž – Holodoktor fotografuje makrosvět  -  pá 29. listopadu 2013
Bavte se s novými odznáčky  -  pá 20. září 2013
Tripův odznáček  -  út 18. září 2012
Letní fotografická soutěž  -  st 11. července 2012
Jarní fotografická soutěž  -  pá 23. března 2012
Nové odznáčky kolekcí  -  pá 9. března 2012
Nové archeologické odznáčky [UPDATE]  -  pá 24. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 10. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 27. ledna 2012
Zimní fotografická soutěž [VIDEO]  -  pá 20. ledna 2012
Podzimní fotografická soutěž  -  út 1. listopadu 2011
Nové podzimní odznáčky  -  st 19. října 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG