Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Patrick Stewart se oficiálně vrací do role Picarda

ne 5. srpna 2018      autor: little borg      přečteno: 3988x      délka: 1 min      komentáře: 31

Patrick Stewart a Alex Kurtzman v objetíFanouškům Star Treku se plní další sen. Sir Patrick Stewart oznámil, že pro stanici CBS All Access znovu ztvární ikonickou roli Jean-Luca Picarda. Stewart udělal toto prohlášení ve společnosti producenta Alexe Kurtzmana na Star Trek conu v Las Vegas. Kurtzman stojí jako producent za seriálem Star Trek: Discovery a se CBS podepsal smlouvu na několik dalších Star Trek projektů pro televizní obrazovky.

"S velkou radostí je mi ctí přivítat Sira Patricka Stewarta zpět na palubě Star Treku. 20 let fanoušci doufali v návrat kapitána Jean-Luca Picarda a ten den je konečně tady. Nemůžeme se dočkat nových příběhů a překvapení," řekl producent Alex Kurtzman.

Kurtzmanova slova potvrdil Stewart. "Vždy jsem byl hrdý na to, že jsem součástí Nové generace, ale když jsme dokončili poslední film na jaře roku 2002, skutečně jsem cítil, že můj čas u Star Treku vypršel," dodal Patrick Stewart. Nový seriál má zmapovat další osudy Picarda po dění filmu Star Trek: Nemesis. "Je to nečekané ale nádherné překvapení zjistit, že budu znovu Jean-Lucem Picardem a budu zkoumat jeho další osudy," řekl Stewart.

Zdroj: StarTrek.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 5. srpna 2018
přečteno: 3988x
komentáře: 31
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG