Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Paul McGillion z Atlantis soutěží o roli Scottyho

pá 28. září 2007      autor: little borg      přečteno: 3416x      komentáře: 1

Paul McGillion Pátrání po novém Scottym stále probíhá a na seznamu potenciálních představitelů je nové jméno - Paul McGillion. TrekMovie.com potvrzuje, že herec ze Stargate Atlantis se o roli šéfinženýra Scottyho uchází. 38ti-letý umělec je dobře známý mezi fanoušky scifi kvůli ztvárnění skotského doktora Carsona Becketta v populárním Stargate spin-offu a jeho jméno je často skloňováno v diskuzích o Scottym.

Jako původní Scotty (James Doohan) pochází McGillion z Kanady, ale narodil se ve Skotsku a samozřejmě zvládně pověstný skotský přízvuk. Herec řekl TrekMovie.com: "Byla by to velká pocta, kdybych mohl kráčet ve stopách Jamese Doohana."

Vlastní fanouškovská základna
McGillion má velkou fanouškovskou základnu, která úspěšně pořádala kampaň ‘Save Carson Beckett‘ poté, co jeho roli vyškrtli z třetí sezóny Atlantis. Pro Star Trek by jeho obsazení mělo zcela jistě příznivý vliv.

Možná si pamatujete, že před časem zazněly informace, že Chris Doohan (syn Jamese Doohana) odstartoval kampaň za získání role Scottyho. Nyní Chris poslal zprávu podporující McGilliona: "Uvědomuju si, že je malá šance, abych získal roli Scottyho. Myslím, že Paul McGillion je skvělá volba. Má úžasný přízvuk a domnívám se, že vypadá jako můj otec. Byl by mnohem lepší Scotty než James McAvoy."

Zdroj: trekmovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 28. září 2007
přečteno: 3416x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG