Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pětileté vzpomínání

po 29. prosince 2014      autor: omi      přečteno: 2261x      délka: 1 min      komentáře: 4

Star Trek posterNáhodou jsem se teď po svátcích dostal k trailerům na pět let starý film Star Trek a trochu si u nich zavzpomínal. Musím přiznat, že se mi k trailerům váže pravděpodobně nejvíce úžasných vzpomínek. V té době jsme vyhledávali veškeré dostupné informace a s ohromnou nenasytností hltali veškeré fámy a dohady, které bylo možné zjistit. Tady na portále jste vždy mohli najít horké novinky. Fanoušci byli v tu dobu sjednoceni v očekávání. Odložení premiéry filmu o půl roku jsme velmi těžce prožívali. Pravidelně jsme aktualizovali web filmu o nové informace a pečlivě se připravovali na premiéru. Po filmu jsme dokola poslouchali neuvěřitelný soundtrack, dokud nás neomrzel. Těšení se na nový startrekový film bylo prostě naprosto úžasné. Jak jste ty chvíle prožívali vy? Bylo to pro vás také obrovské očekávání, nebo jste snad až po filmu objevili ten neuvěřitelně úžasný svět Star Treku?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 29. prosince 2014
přečteno: 2261x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG