Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Podcasty SHOT TREK pokračují…

čt 20. prosince 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 1755x      délka: 1 min      komentáře: 0

Shot Trek #4Server StarTrekKnihy.cz vám pravidelně přináší pořad Shot Trek, který si dává za cíl každý týden až čtrnáct dnů probrat jedno téma. Ať už startrekové, či jiné. V první epizodě jsme se věnovali prvním dvěma ShoRt Trekům, neboli kraťasům mezi první a druhou řadou Discovery, v druhém dílu jsme rozebrali Discovery jako celek (nebo tedy první řadu) a ve třetím jsme skočili do minulosti na první film z roku 1979 – The Motion Picture. Teď, těsně před Vánoci, přicházíme s povídáním o knihách a české knižní edici – jak co vzniká, trocha toho zákulisí a jedno velké překvapení na rok 2019…

Na všechny díly se můžete podívat zde; řazeno od nejaktuálnějšího:

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 20. prosince 2018
přečteno: 1755x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG