Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Podpořte vydání "Star Treku" na DVD/BD s českou podporou

so 8. ledna 2011      autor: Polux      přečteno: 5844x      komentáře: 19

Star Trek: The Original Series na DVD Všichni fanoušci seriálu Star Trek: The Original Series a nejen oni mají nyní příležitost podpořit vydání této série na DVD/BD s plnou českou podporou (dabing a titulky). Můžete tak udělat dvojím způsobem - na Facebooku u konkrétního příspěvku o seriálu Star Trek ze 60. let, a nebo potvrdit zájem o vydání přímo na webu FilmCity.cz u tohoto titulu. Upozorňujeme, že je to jedinečná příležitost a zároveň test studia CBS, zda je vůbec o Star Trek v České republice zájem. Případný úspěch může konečně odstartovat vydávání Star Trek seriálů v našich končinách.

Stačí jen kliknout nebo napsat pár písmenek...

Distributor MagicBox, zastupující studio CBS, se ve spolupráci s obchodem FilmCity rozhodl provést průzkum zájmu o koupi tohoto seriálu. Star Trek: The Original Series je navíc vstupní bránou k dalšími startrekovým seriálům. Svoji podporu můžete vyjádřit zde:

WEB FILMCITY - (stačí vyplnit email)

FILMCITY NA FACEBOOKU - (stačí kliknout na "Líbí se mi")

Čeští příznivci Star Treku, toužící svoji oblíbenou televizní sérii vlastnit na DVD nebo BD, měli vždy smůlu s nepodporou mateřštiny v těchto edicích. To se změnilo s příchodem původní verze Star Trek: The Original Series na DVD, kde se objevily české titulky. Nyní se naskýtá možnost vydání (pravděpodobně) remasterované verze na DVD (možná i BD) s českým dabingem i titulky (bližší informace prozatím nejsou k dispozici).

I váš hlas rozhodne, zda MagicBox seriál letos uvede na trh a v jaké podobě (původní nebo remasterovaná verze, pouze s titulky nebo současně s dabingem). Pro vyjádření podpory na Facebooku je potřeba mít na této sociální síti založený účet.

Zdroj: Filmcity.cz
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: so 8. ledna 2011
přečteno: 5844x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG