Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Podzimní fotografická soutěž

út 1. listopadu 2011      autor: omi      přečteno: 2222x      komentáře: 3

Odznáček - Holodoktor - fotografuje na podzim Máme tu podzim a s ním se nám příroda vybarvuje do všech možných barev. Ideální to čas na menší fotografickou soutěž. Nebojte, nejde o nic těžkého a rozhodně k účasti nepotřebujete žádné profesionální vybavení či znalosti. Naprosto vám bude stačit mobilní telefon vybavený fotoaparátem a nějaký ten zajímavý nápad.

Jak se zúčastnit?

Je to naprosto jednoduché. Vyfoťte cokoliv, co evokuje zároveň podzim a Star Trek a samotnou fotografii přiložte do žádosti o fialový odznáček Holodoktor - fotografuje na podzim. Můžete použít jakoukoliv techniku focení, předměty před focením aranžovat, aplikovat na fotografii filtry (například v různých aplikacích chytrých telefonů), fotografii oříznout, tak aby byla co nejlepší. Je však zakázáno dělat koláže, retuše, fotomontáže, či přidávat texty v grafických editorech.

Zároveň prosíme abyste, pokud to je možné, nevkládali zbytečně veliké fotografie. Jelikož se může jednat o momentky, doporučujeme velikost fotografie upravit na rozměr 800x600 px. Pokud však neumíte soubor obrázku zmenšit, rozhodně se nenechte odradit a přiložte fotografii tak, jak ji vyfotíte.

Termín

Uzávěrka soutěže je v úterý 20. prosince 2011 ve 23:59.

O co se soutěží?

Odznáček - Holodoktor - fotografuje na podzim Soutěž je vyhlášena pod záštitou odznáčků zde na portále, tudíž nečekejte žádné hodnotné ceny. Všichni účastníci soutěže obdrží do svého profilu odznáček a vítěz získá kromě uspokojujícího pocitu vítězství také unikátní verzi tohoto odznáčku v barvách do zlata raženého latinia. Z výběru nejzajímavějších fotografií soutěže bude vytvořen článek zde na portále.

Jak se bude hodnotit?

Fotografie budou hodnotit redaktoři portálu. Nejdůležitější bude první dojem fotografie. Rozhodovat se bude podle toho, jak dokáže fotografie zaujmout (obsahem, barevností, tónem, apod.) a jak bude evokovat redakci dané téma - podzim a Star Trek.

Ještě něco navíc?

Odznáček - Holodoktor - vášnivý fotograf Nezapomínáme ani na odznáčkové kolekce, které se brzy rozšíří o další odznáčky. A právě holodoktor se bude hodit rovnou do dvou z nich. Jelikož těchto fotografických soutěží chystáme časem více, Odznáček - Voyager - posádka plánujeme kolekci Holodoktor - vášnivý fotograf za účast v několika těchto fotografických soutěžích. Další kolekce je nasnadě, a je jí posádka Voyageru. Tu samozřejmě bude možno získat po splnění odznáčků, jež mají v názvu jména posádky tohoto seriálu.

Závěrečná ustanovení

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně podmínek soutěže, neváhejte se na nás obrátit na e-mailovou adresu specialista(zavináč)trekkies(tečka)cz nebo v komentářích pod tímto článkem.

Jelikož jsme již několikrát narazili v komunikaci s hráči na problémy, které postupně znechucovaly hru oběma stranám, jsme preventivně nuceni vyhlásit i následující ustanovení:

  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na vyloučení hráče ze soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit soutěž.

 

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Holodoktor - fotografuje na podzim Holodoktor - fotografuje na podzim
Obtížnost: 1

Fotíte stejně rádi jako Holodoktor z Voyageru? Pak je pro Vás tato soutěž naprosto ideální. Jednoduše vyfoťte cokoliv, co bude zároveň evokovat podzim a Star Trek a svou fotografii přiložte k žádosti o odznáček. Prosíme nevkládejte zbytečně veliké fotografie, velikost 800x600 px by měla určitě stačit.
Kompletní pravidla soutěže naleznete v tomto článku.
O odznáček je možné žádat do úterý 20. prosince 2011.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 1. listopadu 2011
přečteno: 2222x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Lovci odznaků – pozvánka na přednášku  -  so 17. ledna 2015
Soutěž – Holodoktor fotografuje makrosvět  -  pá 29. listopadu 2013
Bavte se s novými odznáčky  -  pá 20. září 2013
Tripův odznáček  -  út 18. září 2012
Letní fotografická soutěž  -  st 11. července 2012
Jarní fotografická soutěž  -  pá 23. března 2012
Nové odznáčky kolekcí  -  pá 9. března 2012
Nové archeologické odznáčky [UPDATE]  -  pá 24. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 10. února 2012
Vyhlášení nových odznáčků  -  pá 27. ledna 2012
Zimní fotografická soutěž [VIDEO]  -  pá 20. ledna 2012
Pátrejte po Spockovi a získejte unikátní odznáček [UPDATE]  -  čt 15. prosince 2011
Nové podzimní odznáčky  -  st 19. října 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG