Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pořádná dávka nových suvenýrů

čt 18. července 2013      autor: omi      přečteno: 5414x      komentáře: 2

Startrekové kostřičkyU přiležitosti letošního Mezinárodního Comic-Conu v San Diegu, který se koná ode dneška až do neděle se vyrojila spousta nových předmětů se startrekovou tematikou. Některé jsou dostupné exkluzivně na conu, některé jsou pouze předváděny a budou dostupné později. Pojďme se na představené suvenýry podívat blíže.

Hned v úvodu můžeme vidět figurky Kirka, Kora a Borga inspirované stylem vlastním mexické kultuře a vytvořené ve spolupráci Maya Studia a španělského umělce Javi Molnera. Startrekoví Skele-Treks se hodlají odvážně a originálně vydat na mnoho typů merchandisingu. Mimo figurek to bude i oblečení a plyšáci. První kusy by měly být dostupné v září.

Klingonské rodinné pohlednice

Oficiální Star Trek obchod bude na Comic-Conu prodávat čtveřici pohlednic ve stylu velkých klingonských domů. Pohlednice budou ve stylu domů Kora, Mogha, Martoka a Durase. Každá pohlednice je vyvedena ve svém barevném stylu a kromě názvu a další grafiky obsahuje samozřejmě i symbol každého z velkých domů.

TOS sběratelské kartičky TOPPSNa Comic-Conu budou také exkluzivně k prodeji nová kniha o sběratelských kartičkách, které vydávala firma Topps v roce 1976. Star Trek: The Original Topps Trading Card Series je 216stránková kniha v pevné vazbě od firmy Abrams. Celou sbírku kartiček a samolepek dali dohromady historici Paula M. Block a Terry J. Erdmann a do knihy ke každé z nich přidali komentář. Pro ostatní bude kniha k dostání v září.

KRE-O VengeanceSpolečnost Hasbro uvede na podzim novou stavebnici s lodí USS Vengeance z posledního filmu Star Trek: Do temnoty. Model lodi bude složený měřit 46 centimetrů a bude se skládat z 326 kostiček. Stavebnice bude obsahovat také čtyři figurky - Scottyho a tři nepřátelské důstojníky. Stavebnice by měla stát v USA kolem 1000 Kč a účastníci Comic-Conu si ji mohou na vlastní oči prohlédnout.

Firma Hallmark představila tři vánoční ozdoby, které hodlá uvést na trh v roce 2014. Jsou to Hikaru Sulu, ďábel v temnotě (Spock provádějící splynutí myslí s Hortou), která bude schopná přehrávat zvuky z epizody a USS Vengeance, která zase bude schopná svítit.

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 18. července 2013
přečteno: 5414x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG