Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Poslední odznáčkový sraz

ne 3. května 2020      autor: omi      přečteno: 1167x      délka: 2 min      komentáře: 9

Odznáček - Výroční odznáčkový srazPlán na závěrečnou fázi odznáčkové hry byl jasný. V květnu poslední sraz, v červnu poslední odznáček, na Festivalu fantazie na začátku července oslava, ukončení a vyhodnocení. Jako všechny plány, i tento však zhatila pandemie. Někteří z vás se již v diskuzi ptali, jak se tento plán změnil. Vzhledem k nestálosti situace to však nebylo možné rozhodnout. Život se však pomalu začíná vracet do normálu a je proto nejvyšší čas spřádat nové plány. Aktuálně nejsou sice úplně stoprocentní nebo spolehlivé. Všichni moc dobře víme, že je může kdykoliv něco překazit. Nějaký plán by však být měl.

Nejpalčivější otázka se týká srazu. Přeci jen bych rád před ukončením hry ještě jeden uspořádal. Otázka je tedy v této nejisté situaci primárně na hráče. Pokud bude uklidňování situace pokračovat i nadále, vydali byste se na odznáčkový sraz?

  • Termín: 23. května 2020
  • Cílová destinace: bude upřesněno
  • Doprava: Po skupinkách auty nebo hromadně vlakem dle aktuální situace.
  • Podmínka: Podobný typ akcí nebude oficiálně zakázán. Finální rozhodnutí o konání srazu bude učiněno operativně až v týdnu před akcí.

Náplň by byla tradiční – výlet, nějaké ty úkoly, povídání a bezpečné družení. Není jisté, které podniky budou v danou chvíli otevřené, v plánu je tedy zatím vlastní občerstvení, s možnou změnou dle aktuální situace. Prosím potenciální účastníky o vyjádření zájmu přihlášením v kalendáři a budu vděčný za komentáře k tomuto nápadu.


Zbývající vývoj finální fáze hry zůstává v podstatě nadále platný. Pravidelné vydávání odznáčků skončí na konci června 2020. Pokud by se neuskutečnil sraz v květnu, pravděpodobně by se již další odznáčkový sraz nekonal. Zůstává samozřejmě plán na pokud možno slavnostní rozloučení s hrou spojené s oslavou. To se však neuskuteční na Festivalu fantazie. Bude se konat buď na začátku července v Praze, případně pravděpodobně na podzim v rámci některého z conů taktéž v Praze. Pokud by se situace vyvíjela nepříznivě, bude hra ukončena méně slavnostně online, zřejmě s využitím video prezentace v článku zde na portále a diskuze.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: ne 3. května 2020
přečteno: 1167x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Propojme se mezi svátky…  -  po 28. prosince 2020
Pozvánka na Trekken 2020 online  -  pá 13. listopadu 2020
Unikátní startreková výstava na Comic-Conu v Praze  -  čt 24. září 2020
Draci nad Prahou X a deskovky v Geekárně  -  út 8. září 2020
Virtual Trek Con  -  čt 16. července 2020
Návštěvní den na můstku  -  po 22. června 2020
Fanfilm Star Trek: Skryté hry míří online  -  čt 28. května 2020
STARcon 2020 online [aktualizováno]  -  st 25. března 2020
Nedělní akce s Williamem Shatnerem ZRUŠENA  -  st 11. března 2020
STARcon 2020 – 10. výročí  -  út 25. února 2020
Všefandomová maškaráda 2019  -  so 26. října 2019
William Shatner v Praze!  -  pá 26. července 2019
Připravte se na startrekový víkend  -  po 27. května 2019
Písně kosmické Jana Nerudy, krteček Zdeňka Milera nebo kresba „Měsíční krajina“  -  čt 28. března 2019
Pozvánka na STARcon 2019  -  st 27. února 2019

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG