Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pour Feliciter 2013

čt 27. prosince 2012      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 5209x      komentáře: 15

PF 2013I letos bychom Vám rádi za redakci portálu Trekkies.cz a členy fanklubu Trekkies:TNG popřáli do nového roku jen to nejlepší, spoustu startrekových zážitků a samozřejmě i aby se podařil, a fanouškům líbil, nový film. A jelikož máme nyní plné hlavy příprav lednového CzechTREKu, oslavy 20. výročí seriálu Star Trek: Deep Space 9, tak je letošní PFko samozřejmě v tomto stylu.

Redakce portálu Trekkies.cz

 

PF2013Přeji všem rok 2013 strávený v přátelské, kulturní a mírumilovné atmosféře! Přežili jsme konec světa (to nemůže říct hned tak někdo), a Májové tvrdí, že od teď už se má začít všechno zlepšovat. I čínský kalendář slibuje oblevu, Had by prý měl zklidnit vše, co rozpoutal jeho Dračí předchůdce... tak nezbývá, než doufat. Snad se toho Prvního kontaktu nakonec přece jen dožijeme!

Tai

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 27. prosince 2012
přečteno: 5209x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG