Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

PragoFFest tento týden

st 29. ledna 2014      autor: lagga_VortaVor      přečteno: 2760x      délka: 2 min      komentáře: 0

stb krychleProdlužte si tento víkend PragoFFestem, který začíná již ve čtvrtek. Nebo si ho aspoň ozvláštněte nějakým programem startrekové linie, která běží od pátečního rána do nedělního oběda. Když přijedete metrem na Háje a vystoupíte ne po eskalátorech, nýbrž po schodech, spatříte Modrou školu. Místo konání PragoFFestu.

U vstupu se předem přihlášení prokáží občankou a dokladem o zaplacení. Nebo si můžete koupit vstupenku na celý den a nic víc neřešit. Dostanete vytištěný program na všechny linie, nebo si jej stáhněte do mobilu. Informační brožurka se bude také hodit, protože obsahuje anotace pořadů a hlavně mapu. Bundy, kabáty a batohy si odložte do šatny, abyste se mohli volně rozlétnout po budově. Šatna nabízí také službu dobíjení vašich trikordérů, komunikátorů a paddů.

Kdo jste si dopředu zajistili ubytování, nezapomeňte ručník a přezůvky. Kapacita školy už byla vyprodaná, takže nespoléhejte na poslední chvíli a prohlédněte si několik dalších možností v okolí. Nebo vás přiberou pražští přátelé. Jako komunikační kanál využijte třeba náš Facebook.

Uvnitř najdete samozřejmě občerstvení. BuFFet je v přízemí vedle recepce, bar, čajoFFnu a biFFtro najdete v prvních patrech herní a přednáškové části školy. Kromě obědového menu, které se vyplatí dopředu objednat, bude letos také opravdová pragoFFestí pizza. Pořadatelé koupili pizza-pec. Tradiční tousty, bagety a točené nápoje jsou samozřejmostí. V případě vlastních stravovacích potřeb se prosím zajistěte dopředu. Přes veškerou snahu PragoFFest nezvládá všechno. Prosíme vás, abyste si jídlo vychutnali v klidu buFFetu, biFFtra či chodby a snížili tak riziko nepořádku v přednáškových místnostech.

Často se stává, že ještě během programu vznikají speciální soutěže a jiné iniciativy. Informace o nich najdete na informačních nástěnkách ve vestibulu, u vstupu do herny a na odpočívadle v prvním patře. Visí na nich také celý přehled programu nebo vzkazovník. 

Star Trek linii najdete v místnosti číslo 14 v 1. patře. Na dveřích bude logo, program a různá hlášení. V sobotu se dvakrát přesuneme do hlavního sálu číslo 1, abychom měli dostatek prostoru na zvláštní program. Kdo má uniformu nebo jiný kostým, bude vřele uvítán. Kdo přijde v civilu, také dobře zapadne. Máte jedinou povinnost – donést si dobrou náladu a podle chuti se zapojit.

Přednášející bychom rádi poprosili, aby si v Amberu zkontrolovali technické možnosti pragoffestích počítačů a uzpůsobili tomu své materiály. V případě potíží vám rádi pomůžeme.

Pokud máte pocit, že nikoho neznáte, nevadí. Podle své povahy se zapojte do diskuzí, her či otázek. Délka ježdění na cony není důležitá. A když se přidáte k nějakému chumlu se slovy: „Ahoj, můžu se přidat? Já mám taky rád Star Trek“, tak určitě získáte nové přátele.

Moc se na vás těšíme,

Vaši Star Trek (B)orgové

 

kadet lagga_VortaVor
autor: lagga_VortaVor
vydáno: st 29. ledna 2014
přečteno: 2760x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Jeffrey Combs: Přednášky a promítání na TrekFESTu  -  út 28. června 2016
TrekFEST 2016 – program hotov  -  pá 27. května 2016
TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
Oslavte s námi 10. narozeniny Trekkies.cz  -  st 1. července 2015
Odznáček Vypravěč na Trekfestu 2015  -  pá 19. června 2015
Festival Fantazie v Chotěboři už po dvacáté  -  st 20. května 2015
Genetika ve Star Treku  -  čt 15. ledna 2015
47 dní do PragoFFestu  -  pá 12. prosince 2014
Na FF „jen“ jako divák  -  st 9. července 2014
TrekFEST 2014  -  čt 19. června 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Pozvání na PragoFFest  -  po 9. prosince 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG