Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Praporčík Mary Sue si bere na paškál nový Star Trek

st 14. července 2010      autor: little borg      přečteno: 7061x      komentáře: 3

parodie "Praporčík Sue musí zemřít" Film Star Trek režiséra J.J. Abrmase se dočkal vlastní komiksové parodie. Zrodil se fanouškovský projekt "Praporčík Sue musí zemřít" (Ensign Sue must die) a dílko je to opravdu povedené. Komiks je dílem výtvarníků Clare Mosley a Kevina Bolka, kteří příběh situují na palubu hvězdné lodi. A jak už jsme naznačili, velkou roli hraje nejmladší důstojník Hvězdné flotily - praporčík Mary Amethyst Star Enoby Aiko Archer Picard Janeway Sue...

Zatím je na světě 14 kraťasů, které najdete například zde.

parodie "Praporčík Sue musí zemřít"

Škodolibé vtípky na adresu postav z nejnovější startrekového filmu mají své originální pojetí a první část můžete vidět už dnes (viz přiložené obrázky).

komiksová parodie "Praporčík Sue musí zemřít"

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 14. července 2010
přečteno: 7061x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG