Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Přátelé blahopřejí Walteru Koenigovi k hvězdě na chodníku slávy [VIDEO]

so 14. dubna 2012      autor: omi      přečteno: 5019x      komentáře: 1

DeForest Kelley a kolegové ze Star TrekuJak jsme Vás informovali minulý rok, po dlouhém období snahy se Walter Koenig dočkal a jako poslední ze sedmi hlavních herců posádky originální série Star Treku získá svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy. Nyní je známo i datum slavnostního zasazení. Bude se konat 10. září 2012. K této příležitosti jeho přátelé, mezi nimiž jsou například i manželé Okudovi, Doug Drexler, Nichelle Nichols, George Takei, Leonard Nimoy, William Shanter a mnoho dalších, vytvořili gratulační video, ve kterém Walterovi k tomuto úspěchu blahopřejí.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: so 14. dubna 2012
přečteno: 5019x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG