Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Právě v prodeji: Příběhy od Kapitánova stolu a Hadi v rozvalinách

st 19. prosince 2018      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 1677x      délka: 2 min      komentáře: 5

Příběhy od Kapitánova stoluRok 2018 nám pomalu končí a nám v Brokilonu se podařilo stihnout všechna předsevzetí na rok letošní. Vydali jsme sedm románů z různých startrekových řad, aby si všichni fanoušci přišli na to svoje. Trilogie Volání osudu představila Novou generaci, Titan, Enterprise a úplně novou Aventine; třetí část Teorie strun uzavřela trilogii o podivuhodnostech monorhské soustavy v kvadrantu Delta; Jednotný osud sledoval kvadrant Alfa a snahu posádky kapitánky Dax; a Saratoga po letech vrátila českým čtenářům Deep Space Nine. Jako bonus jsme spolupracovali s nakladatelstvím MatFyz Press a vydali nebeletrickou Vědu a Star Trek. To máme šest kousků… Sedmým byli listopadoví Hadi v rozvalinách o Enterprise-B a teď vychází čerstvá novinka Příběhy od Kapitánova stolu. A jsme moc rádi, že jsme tuhle skvělou sbírku stihli do Vánoc.

Příběhy od Kapitánova stolu

Od dobrodružství první lodi Enterprise po galaktické výlety Inženýrských sborů. Od skvělého románu Hadi v rozvalinách až po Novou hranici Petera Davida. Od skoku do minulosti za posádkou Stargazeru až po nový příběh Titanu. Od hrdinských výprav říšského křižníku Gorkon až za finále Deep Space Nine a Voyageru.

Devět příběhů o devíti kapitánech od deseti skvělých autorů knižního Star Treku.

Jonathan Archer a Enterprise NX-01 – Louisa Swann
Chakotay a Voyager – Christie Golden
David Gold a U.S.S. Da Vinci – John J. Ordover
Kira Nerys a Deep Space Nine – Heather Jarman
Klag, syn M’Raqův, a jeho Gorkon – Keith R.A. DeCandido
Jean-Luc Picard a U.S.S. Stargazer – Michael Jan Friedman
William T. Riker a Titan – Michael A. Martin a Andy Mangels
Elizabeth Shelbyová a U.S.S. Trident – Peter David
Demora Sulu a Enterprise-B – David R. George III

Zavítejte s námi do baru, který je tak trochu mimo prostor, a tak trochu mimo čas. Do baru, kde je vítán každý ušlechtilý kapitán. Do baru, kde se platí dobrými příběhy…

2311: Hadi v Rozvalinách2311: Hadi v rozvalinách

Byl to rok hanby, rok, který si pozdější generace budou pamatovat jako ten, jenž změnil průběh dějin za cenu tisíců životů. Rok, kdy se udál Tomedský incident.

Uprostřed eskalujícího politického napětí mezi Federací, Klingony a Romulany, pokračuje Hvězdná flotila v průzkumu Galaxie, a to čím dál agresivněji a rychleji. Také vyvíjí prototyp hvězdné lodi, od kterého si slibuje dokonce revoluci v průzkumu vesmíru. Experiment však vede ke katastrofě a zpustošení oblasti nebezpečně blízko Romulanskému hvězdnému impériu. To došlo k závěru, že Federace začala testovat zbraň hromadného ničení.

Jak vyzbrojování na obou stranách Neutrální zóny pokračuje, je kapitán John Harriman z federační vlajkové lodi U.S.S. Enterprise NCC-1701-B povolán, aby se v této dějinné události střetl se svým nejstarším nepřítelem.

Kvadrant Beta dělí od totální války jeden špatný krok…


K sehnání u vašich knihkupců, na internetu, nebo elektronicky u všech poskytovatelů.

Celý přípravný tým edice Star Trek vám přeje krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na vás v roce 2019!

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: st 19. prosince 2018
přečteno: 1677x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG