Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Právě v prodeji: Volání osudu - Bohové noci

út 19. prosince 2017      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2840x      délka: 1 min      komentáře: 3

Volání osudu: Bohové nociJe to tu! Nakladatelství Brokilon vám přináší zásadní startrekovou událost, která ovlivní kvadranty Alfa i Beta na celá desetiletí dopředu. Trilogie Volání osudu spojuje posádky Enterprise-E, Titanu, nové Aventine a Columbie NX-02, vytržené z Romulanských válek do zapomnění, v jeden příběh – v jeden osud! Vychází 19. 12.


Anotace

Pět let po válce s Dominionem, a více než rok po vzestupu a pádu romulanského prétora Shinzona, se největší zhouba naší Galaxie vrací, aby smetla Federaci z historie...

Daleko v kvadrantu Gama se podařilo vyřešit jednu z velkých záhad počátků Hvězdné flotily.

Volání osudu - plakát

Jedna z první generace pozemských lodí schopných letu warpem 5, byla nalezena opuštěná, na pusté planetě. Ale její objev, tak daleko od domova, vzbuzuje řadu nepříjemných otázek. Odpovědi se vrací k jednomu z nejtěžších bojů o přežití, které kdysi tak těžce zkoušely kapitánku a její posádku.

Od Romulanských válek – určujícího okamžiku našich dějin – začíná se odvíjet tato apokalyptická odysea, která odhaluje minulost, určuje přítomnost, a dokazuje třem kapitánům – Jean-Lucu Picardovi z Enterprise-E, Williamu Rikerovi z Titanu a Ezri Dax z U.S.S. Aventine – že některým osudům nelze uniknout.


Ukázka


Původní název: Star Trek: Destiny - Book I: Gods of Night
ISBN: 978-80-7456-369-0
E-BOOK: bude v prodeji na obvyklých místech
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Albert Balatka a kolektiv
Obálka: Cliff Nielsen, Jakub Schejbal
Design: Alan Dingman
Počet stran: 350
Cena papírové knihy: 298 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 19. prosince 2017
přečteno: 2840x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG