Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Právě vychází: Nová generace „Před zneuctěním“

út 24. října 2017      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2519x      délka: 1 min      komentáře: 11

Star Trek: Nová generace - Před zneuctěnímOd 25. října najdete na pultech knihkupectví v pořadí již čtvrtou knihu Nové generace, odehrávající se po filmu Nemesis. Autorem tohoto stěžejního příběhu pro celý kvadrant alfa je oblíbený i kritiky uznávaný Peter David. Ve svém určujícím románu, který předznamenává osud Federace na dlouho dopředu, se věnuje nejen posádce Enterprise-E, ale i jiným známým tvářím, ať už mezi admiralitou Hvězdné flotily či na diplomatickém poli. Vydává nakladatelství Brokilon.

Anotace

Po dvě staletí nepoznala Federace větší hrozbu. Nepřítele tak diametrálně odlišného, že s ním nelze vést dialog. Nepřítele s jedinou myslí a jediným cílem: Přidat naše technologické a biologické charakteristiky k jejich.

Dvakrát Hvězdná flotila vzdorovala – dvakrát ztratila bezpočet lodí a zaplatila vysokou krvavou daň. Zničením transwarp koridorů se nechaly světy Federace ukolébat iluzí bezpečí a zavládl všeobecný názor, že z tohoto úderu se Borgové už nevzpamatují.

Ale jako každá mocnost zahnaná na samý pokraj existence, vlivu a moci, bojují Borgové o přežití každým kouskem svého bytí. Nebude jim nic upřeno, nebude jim nic zakazováno, nikdo je už nepřipraví o dominanci nad celou Galaxií.

Nová generace ani zdaleka nekončí...

Dále chystáme

Titan IVTNG VDestiny I


Původní název: Star Trek: The Next Generation – Before Dishonor
ISBN: 978-80-7456-353-9 – vychází 25.10.2017
E-BOOK: v prodeji zde
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Michaela Burock
Obálka: Jakub Schejbal
Počet stran: 310
Cena papírové knihy: 288 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 24. října 2017
přečteno: 2519x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG