Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Právě vychází: Nová generace – Větší než pouhý součet

čt 30. listopadu 2017      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 3309x      délka: 1 min      komentáře: 8

TNG: Větší než pouhý součetJeště než na pulty knihkupectví vtrhne přelomová trilogie Volání osudu, přichází Nová generace s pátou knihou odehrávající se po filmu Nemesis. Na Enterprise se vrací jedna z nejzkušenějších členek posádky a vážený poradní hlas, obdařený staletími zkušeností – barmanka Guinan. Kapitán Picard také musí doplnit posádku, aby konečně každý post zastával adekvátní specialista a dotvořil se tak neméně schopný tým, jaký na Enterprise fungoval ještě před incidentem v Bassenově zlomu. Vydejte se s námi do neprobádaných koutů naší Galaxie…


Anotace

Hvězdná loď Rhea narazila při svém průzkumu na shluk uhlíkových planet, které se zdají býti zdrojem kvantové energie procházející celým sektorem. Výsadek nalezne na povrchu jedné z oněch planet nezvyklou formu života, přičemž se podporučici T'Rysse Čchen – poloviční Vulkánce – povede navázat křehký kontakt.

Na orbitě se objeví Borgové a výsadku nezbývá než s hrůzou naslouchat postupné asimilaci Rhei. T'Ryssa se už smiřuje s tím, že ji zanedlouho potká osud jejích kolegů, když je náhle odmrštěna o patnáct set světelných let jinam.

Kvantový proud – technologie ovládaná bytostmi z této hvězdokupy. Borgům, dočasně oříznutým od Společenstva, nelze dovolit návrat. Kapitán Picard dostává „bianco šek“, aby je zastavil za každou cenu.

Závod začíná…


Původní název: Star Trek: The Next Generation – Greater Than the Sum
ISBN: 978-80-7456-365-2
E-BOOK: v prodeji zde
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Vít Pazlar
Obálka: Jakub Schejbal
3D render: Mojo
Počet stran: 310
Cena papírové knihy: 288 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: čt 30. listopadu 2017
přečteno: 3309x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG