Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pravidelná údržba portálu a problémy s komentáři

st 6. ledna 2010      autor: omi      přečteno: 4042x      komentáře: 15

Trekkies.CZ Rok se s rokem sešel a my nebudeme přeci čekat na jaro, abychom si trochu zametli před vlastním prahem. Poslední dobou bylo nejvíc problémů s počtem znaků v komentářích, proto jsme pozměnili kód způsobu vkládání komentářů. O řešení problémů prosím čtěte dále.

Další problém je také s komentáři samotnými. Bohužel se opět objevily místo krátkých a věcných komentářů rozsáhlé diskuze, povětšinou na jiné téma, nebo dokonce osobního rázu. Nešvarem je i délka komentářů. Délka byla omezena proto, aby čtenáři komentovali a nepsali slohové práce. Téměř 12 000 znaků, tři a půl strany A4, opravdu není komentář! To je delší článek, který, pokud se netýká osobních záležitostí, máte možnost v jiné formě na portále publikovat. Proto jsme nuceni přistoupit k důraznější kontrole komentářů na Trekkies.cz.

Důrazně žádáme zodpovědné čtenáře, aby respektovali pravidla komentování, a vše, co do tohoto systému nepatří, přesunuli jinam.

Osobní záležitosti a problémy na IM, chat nebo sociální sítě:

Rozsáhlé, opakované diskuze o novém filmu a jiných tématech na diskuzní fóra, kde nejste omezeni tématy, ani limitem počtu znaků:

Je nám velmi líto, ale pokud nebudou respektována pravidla komentování na portále, budeme nuceni uzavírat možnost komentování pod některými články. Pokud k tomuto máte připomínku, můžete se vyjádřit v komentářích pod tímto článkem.

Máte-li nějaké nápady na vylepšení, či stížnosti nebo cokoliv, co se týká portálu, neváhejte se taktéž ozvat v přiměřeně dlouhých komentářích pod článkem.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 6. ledna 2010
přečteno: 4042x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Související články:

Nová verze portálu Trekkies.cz  -  ne 15. září 2013
V Praze opět zazní hudba ze Star Treku  -  st 18. července 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Nový WYSIWYG editor na portále  -  ne 4. prosince 2011
Dovolená  -  čt 25. srpna 2011
Nová verze portálu - jak se zorientovat?  -  ne 13. února 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011
Šťastný nový rok 2011 přeje Trekkies.cz!  -  so 1. ledna 2011
Všechno nejlepší, trekkies.cz!  -  út 26. října 2010
Komentování na portále  -  st 20. května 2009
Nový redakční systém portálu Trekkies.cz  -  ne 22. února 2009
Změny na portále  -  čt 27. listopadu 2008
Letošní Apríl a budoucnost portálu  -  čt 3. dubna 2008
Určete směr portálu Trekkies.cz  -  ne 6. ledna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG