Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Předpremiéra filmu Marťan ve startrekovém kostýmu

po 31. srpna 2015      autor: Shane      přečteno: 3432x      délka: 1 min      komentáře: 6

30. září 2015 proběhne v kině Bio Oko, v rámci akce Future Night, předpremiéra filmu Marťan, natočeného podle stejnojmenného bestselleru Andyho Weira. Naskýtá se nám tak skvělá možnost vidět ho o téměř dva měsíce před jeho světovou premiérou. A pokud přijdete ve startrekovém kostýmu a předem se u mě přihlásíte, zajistím vám místo v sále a vstupenku zdarma. Své jméno a kostým mi prosím nahlaste na xyll(zavináč)centrum.cz, a to do 15. září. Samozřejmě platí, že čím dříve, tím lépe.

aliens future gateS Praotcem Trekkie jsem byla již na akci Future Gate, a to na projekci režisérské verze Vetřelců. A musím říct, že atmosféra byla podobná té na Festivalu fantazie. Spousta kostýmů, tematická výzdoba, diváci, kteří přesně ví, na který film do kina přišli.

Vřele doporučuji návštěvu kina i v případě, že nevlastníte startrekový či jiný sci-fi kostým. V tom případě si ale pohlídejte předprodej vstupenek. Takovéto filmové události bývají rychle vyprodané.

Těším se na Vás. Vytvoříme správný trekkie výsadek!

Marťan (The Martian) – akční sci-fi

Martan - filmAstronaut Mark Watney (Matt Damon) během mise na Mars málem zahynul v prašné bouři. Zbytek jeho posádky planetu opustil v domnění, že je mrtvý. Ale Watney přežil a ocitne se tak omylem sám na nepřátelské planetě. Má k dispozici jen hubené zásoby, a tak musí využít veškerý důvtip, invenci a technické znalosti, aby nejen přežil, ale také nalezl způsob, jak vyslat signál na Zemi, že je naživu. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj NASA a mezinárodní tým vědců neúnavně pracovat, aby dostali tohoto „Marťana“ domů. Zatímco členové jeho posádky souběžně prokazují svou odvahu na téměř nemožné záchranné misi.

Podrobnosti o filmu na Kinobox.cz.

Stránky kina BIO OKO.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: po 31. srpna 2015
přečteno: 3432x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

James Cameron: Příběh sci-fi  -  po 17. září 2018
Zachary Quinto si zahraje v seriálu Biopunk  -  út 12. července 2016
Ikarie XB 1  -  so 18. června 2016
Star Trek vs. Star Wars – Buzzfeed  -  st 11. listopadu 2015
Stargate: Resistance se vrátil v rukách fanoušků  -  pá 31. července 2015
Mission: Impossible aneb když je šance nulová  -  so 25. července 2015
Znělka Simpsonových jako pocta Star Treku [VIDEO]  -  út 20. ledna 2015
Destiny dokončena  -  pá 7. února 2014
Enderova hra – literární skvost na stříbrném plátně  -  so 7. prosince 2013
Gravitace  -  so 26. října 2013
John Williams bude skládat hudbu pro Star Wars epizodu VII  -  po 29. července 2013
Destiny ožívá!  -  út 9. dubna 2013
V Hollywoodu se hnuly ledy, Abrams bude režírovat nové Star Wars [UPDATE]  -  ne 27. ledna 2013
Star Wars: Epizoda 7 ... realita roku 2015  -  čt 1. listopadu 2012
Revolution - nový seriál J.J. Abramse  -  út 30. října 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG