Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Předpremiéra Star Trek: Beyond v ČR

so 16. července 2016      autor: Shane      přečteno: 2586x      délka: 1 min      komentáře: 12

ST BeyondPřed několika dny proběhla slavnostní premiéra nového Star Trek filmu v Londýně. Na českou předpremiéru si bohužel musíme ještě pár týdnů počkat. Ale nezoufejte, i tak si vše prožijeme v tom správném startrekovém duchu. Předpremiéra proběhne 17. 8. od 23:00 v kině BIO OKO v rámci festivalu Future Night. Klub CZ Kontinuum již s kinem spolupracoval. Na festivalech Future Gate a Future Night ozdobili trekkies v kostýmech hned několik projekcí sci-fi snímků, například režisérský sestřih Vetřelců nebo Marťana. Tentokrát je to však poprvé, kdy vás zveme na Star Trek. A to se, trekkies, neodmítá!

Bio oko kostymyJe tedy nejvyšší čas oprášit své kostýmy, přijít na projekci v co možná největším počtu a přispět tak svou přítomností k slavnostní atmosféře celého večera. Okostýmované účastníky odměna nemine!

Mimo zážitku v krásném prostředí nestandardního kina pro vás připravujeme soutěž, jejíž vítěz obdrží volné vstupenky na představení a sběratelům odznáčků na Trekkies mohu slíbit možnost získat do své sbírky nový přírůstek. Sledujte bedlivě stránky CZ Kontinua a Trekkies.

Bližší informace o samotné projekci, včetně nákupu vstupenek, naleznete na stránkách události na CZ Kontinuu a na Facebooku.

Těšíte se? Já moc. A doufám, že si všichni tento večer krásně užijeme.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: so 16. července 2016
přečteno: 2586x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG