Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Premiéra filmu Star Trek Beyond se posouvá

pá 18. září 2015      autor: little borg      přečteno: 2819x      délka: 1 min      komentáře: 11

U.S.S. Enterprise NCC1701Fanoušci si na nejnovější startrekové celovečerní dobrodružství s názvem Star Trek Beyond počkají o něco déle. Datum uvedení filmu do kin se totiž změnilo z 8. na 22. července 2016. Podle některých zdrojů je hlavním důvodem fakt, že s novým datem film získá větší prostor v IMAXu. Na začátku července příštího roku totiž vstoupí do kin (včetně IMAX) snímek Tarzan.

Co to pro chystaný Star Trek film znamená? Star Trek Beyond bude o přízeň diváku soutěžit s nejnovějším zpracováním Krále Artuše (premiéra také 22. 7. 2016) a animákem Doba ledová: Kolizní kurz. Týden před tím, přesně 15. července se do kin podívají noví Krotitelé duchů a 29. 7. si premiéru odbyde nový agent Bourne. Celkem silná konkurence, co říkáte?

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 18. září 2015
přečteno: 2819x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG