Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Preview komiksu Countdown

út 13. ledna 2009      autor: Darkknight      přečteno: 3049x      komentáře: 0

Obálka třetího čísla komiksu <i>Star Trek:Countdown</i> IDW včera večer zveřejnila pětistránkové preview prvního čísla chystaného komiksu Countdown, jež tvoři prequel chystaného celovečerního snímku Star Trek JJ Abramse. První číslo má vyjít v průběhu ledna, další tři čísla jej budou následovat každý měsíc až do data premiéry, tedy do 8. května 2009. Jeho účelem je překlenout propast mezi obdobím TNG a dobou, ve které se nový film odehrává, tedy obdobím před TOS. O příběh komixu se starají režisér filmu JJ Abrams a scénáristé Roberto Orci a Alex Kurtzman, taktéž podepsaní pod chystaným filmem.

Komiks se bude zaměřovat především na staršího Spocka a hlavního padoucha Nera. Chybět nebudou postavy z doby TNG. Série bude začínat zhruba osm let po Star Trek: Nemesis, konkrétně hvězdného data 64333,4. Na prvních stránkách se setkáme s Nerem a jeho posádkou, včetně jeho první důstojnice Ayel, když zrovna pátrají po prvku zvaném "decalithium". Něco se ale pokazí. Také je dobré si povšimnout faktu, že Nero a jeho posádka má vlasy a žádná tetování (na snímcích z filmu tomu tak není), a také vrtné plošiny kterou známe už z traileru. Nero má však jinou loď, než známe z traileru.

Autorem kreseb je David Messina, komiks píší Tim Jones a Mike Johnsonn.

<i>Star Trek: Countdown</i> stránka 1/5 <i>Star Trek: Countdown</i> stránka 2/5
<i>Star Trek: Countdown</i> stránka 3/5
<i>Star Trek: Countdown</i> stránka 4/5 <i>Star Trek: Countdown</i> stránka 5/5

Zdroj: trekmovie.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: út 13. ledna 2009
přečteno: 3049x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG