Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Přihlašování na startrekový ples spuštěno

čt 1. září 2016      autor: Bedraz      přečteno: 4113x      délka: 1 min      komentáře: 0

Dress Code na Star Trek PlesZdravíme všechny plesově naladěné fanoušky a oznamujeme, že bylo spuštěno přihlašování na startrekový ples konaný dne 15.10. večer v hotelu Svornost v Praze. Přihlášku naleznete v rámci Kalendáře akcí. Je možno se přihlásit jako registrovaný i neregistrovaný čtenář portálu Trekkies.cz a rezervovat najednou i více lístků. Přikládáme i zobrazení používaného plesového uspořádání sálu – pokud budete rezervovat více lístků pro větší společnost, můžete na e-mailu bedraz(zavinac)trekkies.cz dohodnout i rezervaci konkrétních míst, zbytek bude volně dostupný všem příchozím. 

Cena vstupenky je 200 Kč/osoba, platba na místě.

(V případě rezervace většího množství konkrétních míst možná úhrada vstupného předem.) 

Plesové uspořádání sálu - hotel SvornostPlesový sál bude přístupný, jakmile bude upraven po skončení programu s Terry Farrell, tj. cca 18:00–18:30.

Hudba začíná hrát od 19:00 (skupina Horváth Band), předpokládaná doba zakončení plesu je půlnoc. Na místě bude k dispozici hotelový pokoj jako šatna pro účastníky, kteří dorazí v neplesovém úboru a budou se upravovat až na místě. (Pro zájemce je možné zajistit i hotelový pokoj k přenocování, cena 800 Kč/jednolůžkový pokoj, 1200 Kč/dvoulůžkový pokoj, vč. snídaně - kontaktujte emailem na bedraz(zavinac)trekkies.cz)

Kromě tance vás čeká:

  • Star Trek foto koutek pro památeční foto účastníků
  • příběhová společenská Star Trek hra
  • pěvecké vystoupení
  • slosování vstupenek
  • mezidruhová volenka :)
  • Star Trek omalovánky na každém stole

Kapacita sálu v plesovém uspořádání je cca 115 osob, potom budou rezervace uzavřeny. Připojujeme i instrukce k vhodnému dresscodu a těšíme se na setkání! 

PS: Navzdory dotekům startrekovské atmosféry to bude akce i o příjemně stráveném času s přáteli - klidně nejen těmi z trekkies komunity! Máte-li přátele, kamarády a partnery, kteří uvítají plesovou zábavu a nevadí jim jako možné téma hovoru nejnovější Star Trek film, pozvěte je na ples také - jsou srdečně vítáni! A "bezbolestnější" představení trekkies komunity si lze jen stěží představit! ;)

UložitUložit

Zdroj: http://startrek50let.trekkies.cz/
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 1. září 2016
přečteno: 4113x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG