Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Program pro váš PragoFFest

po 6. ledna 2014      autor: lagga_VortaVor      přečteno: 3144x      délka: 2 min      komentáře: 7

stb krychleMáme nový rok, nový PragoFFest a nový program. Ten se podařilo uspořádat tak, aby vyhovoval jak dlouholetým trekkies, tak nováčkům. Přednášky střídají besedy, hosté si podávají ruku se zábavou.

Zahajovací budíček jsme připravili až na desátou hodinu, abyste v pátek nemuseli stávat tak brzo. Pak se už ale vrhneme přímo do odborné elektrotechniky a projdeme si alternativní vesmíry. Některé přednášky jsou jako stvořené pro nováčky nebo fanoušky, kteří ještě dokoukávají některé serie. Například srovnání různých Jimů Kirků, ohlédnutí za návštěvou Roberta Picarda či odhalení falešných bohů. Přednášející však budou nenechavci, budou svá témata zkoumat do hloubky, a rádi by s vámi porovnali své názory. Takže i ostřílený fanoušek může zavzpomínat na dobu, kdy byl ještě neofanem, porovnat jak Star Trek využívá ve svém životě, či zkusit už konečně rozlousknout otázku fungování startrekové ekonomie. Kdo vydrží až do půlnoci, bude seznámen s oslňující osobností Shatnera.

sobotu si protřeme oči u hudebních videí. Máme slíbené nové přírůstky. Tento den bude patřit vážné vědě a hostům. Dopoledne přivítáme editora českých startrekových knih a my v zákulisí tušíme, že nebude povídat o obyčejných věcech. Kdo nestihl divadelní představení 12 myslí, nebo na něm naopak byl a je nadšený, určitě uvítá dva vyslance TyjáTreku. Nechají nás nahlédnout do tvůrčího prostoru za holooponou. Další fanouškovská tvorba se bude týkat filmů. Čekají nás široké vody zahraničních fan-filmů, ale také host zastupující český tvůrčí tým Chybějících příběhů. Všichni hosté se také těší na zvědavé otázky z publika. Večer bude patřit vysmáté Posádečce a ožehavějším tématům. Končíme až s půlnocí.

Doporučujeme si vyhledat informační zkoušku pro červená trička a spekulační teorie o sekci 31. Spolu s nimi ještě v programu hýbeme s první českou startrekovou mší, protože bychom pro vás rádi měli větší místnost. Klubová atmosféra je fajn, ale je potřeba mít prostor, až si budete během mše stoupat.

I na neděli jsme si dali záležet. Připravuje se sestřih seriálu The Big Bang Theory o trekkies pro trekkies. Budeme mít technickou a supermanovskou přednášku. Kdo si bude chtít užít nedělní oběd, může oželet promítání jednoho z nejlépe hodnocených dílů seriálu DS9. Pak mu však neuteče závěrečný souboj nejlepších účastníků hry O pevnost DS9. A bude se moci rozloučit během debatní tečky s novými i starými dobrými přáteli.

Na viděnou se kromě ST (B)orgů těší také všichni přednášející!

31. ledna až 2. února 2014

http://www.startrekff.trekkies.cz/

kadet lagga_VortaVor
autor: lagga_VortaVor
vydáno: po 6. ledna 2014
přečteno: 3144x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Obsah krosny na Festival fantazie  -  čt 27. června 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013
Báječný Trekken na Koprconu 2012  -  čt 6. prosince 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG