Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

První foto Jeri Ryan jako Sonyi Blade v Mortal Kombat

so 26. února 2011      autor: little borg      přečteno: 5085x      komentáře: 1

Jeri Ryan jako Sonya Blade Na oficiálním kontu digitální minisérie Mortal Kombat na Twitteru se objevila první fotografie Jeri Ryan v roli Sonyi Blade. Hvězda seriálu Star Trek: Voyager, ve kterém si zahrála Sedmou z Devíti, vypadá, ostatně jako vždy, skvěle. Že by se zastavil čas? O jejím angažmá v sáze Mortal Kombat jsme informovali už v červnu 2009. Tehdy nebylo jasné, o jaký projekt půjde.

Legenda se vrací

Mortal Kombat je série oblíbených videoher, které se na trh dostávaly od roku 1992. Poslední z nich ("Mortal Kombat vs. DC Universe") byla uvedena v roce 2008, a to pro PS3 a XBox 360. Mortal Kombat 9 je aktuálně ve vývojovém procesu. V 90. letech byly dva Mortal Kombat hrané filmy, TV pořad a animovaný seriál. O novém celovečeráku se už spekuluje. V přiloženém videu se objevují klasické postavy jako Jax, Baraka a Reptile. Jeri Ryan hraje konkrétně postavu jménem Sonya Blade.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 26. února 2011
přečteno: 5085x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG