Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"AXN Sci-fi" už vysílá!

pá 5. října 2007      autor: Jacob      přečteno: 12314x      komentáře: 2

AXN sci-fi Již mnohokrát jsme měli příležitost, přečíst si různé zvěsti a fámy o spuštění dvou nových, televizních kanálů AXN Sci-fi a AXN Crime. Zdá se, že jsme se konečně dočkali a to díky IPTV, službě od Telefónicy O2. AXN Sci-fi a AXN Crime vysílají!

AXN sci-fi je originální kvalitní program plný adrenalinového napětí. Opusťte každý večer tuto planetu a poznejte nové pozoruhodné rasy, navštivte nádherné, dosud neobjevené galaxie a futuristické vesmíry. Při sledování AXN sci-fi proniknete kosmickým prostorem i časem a zapojíte na plné obrátky představivost, která probudí vaše smysly.

Akční zábava nabitá fantazií posunuje průzkum hranic vesmíru a vypráví o úžasných dobrodružství těch, kdo se odváží je překročit. AXN Sony Pictures Entertainment, který nabízí vzrušující dobrodružství a kde se stále něco děje, přichází se skvělým novým kanálem pro digitální věk: AXN sci-fi. Poskytuje to nejlepší z americké a světové zábavy tohoto žánru, přináší špičkové sci-fi seriály i filmové hity pro dospělé mladé diváky.

Díky stylové, rafinované grafické podobě i hudební propagaci ční nad nabídkou ostatních televizních kanálů. AXN Sci-fi staví na dvou základních pilířích programování: na prémiových sci-fi seriálech uváděných v průběhu pracovních dní a na výběru těch nejslavnějších filmových hitů žánru science-fiction, které uvidíte o víkendech.

Oba kanály vysílají s českým dabingem nebo s titulky a vysílají 15 hodin denně - od 11:00 do 02:00 hodin. Ať už se budete dívat na AXN Crime nebo AXN Sci-fi, rozhodně se nebudete u televize nudit.

Jak se tedy k AXN Sci-fi a AXN Crime dostanu?

O2 TV Programové nabídky

Doplňková programová nabídka "O2 TV Filmy plus"

Chtěli byste více filmových stanic, které vysílají v češtině? Proč ne, teď je tu nový balíček Film Plus. Nabízí pět kanálů, které zastupují všechny možné žánry, které si dokážete představit. Vedle skvostů světové i evropské kinematografie se můžete těšit také na nejlepší české a slovenské filmy. S balíčkem O2TV Film plus si určitě vyberete.

Zdroj: AXN.cz, cz.o2.com, gorilla.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 5. října 2007
přečteno: 12314x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG