Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Invaze" se vrací ...

pá 6. června 2008      autor: Jacob      přečteno: 5118x      komentáře: 6

Invasion Prima TV Lidé po staletí hledají ve vesmíru známky inteligentního života, ale marně. Jenomže co když vysvětlení spočívá v tom, že mimozemšťané už tady jsou – mezi námi lidmi? A co když všechny přírodní katastrofy, které zažíváme, jsou jen zástěrkou určenou k zamaskování něčeho mnohem hrozivějšího?

Obětavý strážce amerického národního parku Russell Varon, který byl vždycky skeptický vůči paranoidním konspiračním teoriím svého nevyzpytatelného švagra Dava, možná bude muset své názory přehodnotit – v jejich komunitě začne totiž docházet k řadě bizarních událostí.

I když jeho dcerka Rose tvrdí, že viděla stovky světel letících během bouře směrem k vodě, Russell její tvrzení zpočátku nebere v úvahu – dokud nezačne mít podezření, že se s jeho bývalou ženou Mariel děje něco velmi divného. Ráno po bouři je totiž nalezena nahá ve vodě a vůbec si nevzpomíná, co se stalo předešlou noc.

Invasion DVD Zatímco se malé městečko Everglades v okrese Homestead na Floridě usilovně snaží o svou rekonstrukci, šerif Tom Underlay, nynější Marielin manžel, podezíravě nařizuje uzavřít celou oblast do karantény. Russell začíná podivné události vyšetřovat a nevědomky zahajuje boj o přežití své rodiny, své komunity a v konečném důsledku zřejmě i lidské rasy…

Nenechte si ujít tento vynikající Sci-fi seriál, který se vrací na obrazovku tv Prima a to již tuto neděli, 8. 6. 2008 ve 23:10.

Zdroj: CSFD.cz, iprima.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: pá 6. června 2008
přečteno: 5118x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Související články:

Drbárna hlásí: Invaze bude pokračovat?  -  út 22. srpna 2006
Seriál "Invaze" neochotně zrušen  -  pá 28. července 2006
"Invaze" dnes na Primě  -  út 11. července 2006
Prima odvysílá scifi seriál Invaze  -  po 10. července 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG