Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Remasterovaná Nová generace získala prestižní cenu Saturn

pá 28. června 2013      autor: little borg      přečteno: 4074x      komentáře: 3

Obal 1. sezóny Nové Generace na Blu-rayMinulou noc udílela Akademie science fiction, fantasy a hororu už 39. ceny Saturn. Mezi těmi, kteří bojovali o nejlepší počin v uvedení seriálu na DVD/BD, byly i první a druhá remasterovaná sezóna seriálu Star Trek: Nová generace. A poštěstilo se. Zlatá soška je doma. Udílení cen se účastnili Blu-ray producent Roger Lay Jr., koproducent a editor Robert Meyer Burnett, konzultanti Mike a Denise Okudovi a také Phil Bishop a Angelo Dante ze CBS Home Entertainment.

Robert Meyer Burnett a Roger Lay Jr s cenou Saturn"Je to skvělý pocit dostat příležitost uvést na trh tuhle konečnou podobu jednoho z nejúspěšnějších seriálů scifi žánru," řekl Roger a dodal: "Televizní trh nebyl tak bohatý před uvedením Nové generace. Všem počinům v tomto žánru se minulou noc dostalo pocty." Doufejme, že se remasterované podoby seriálu Star Trek: Nová generace dočkáme i v Česku. Alespoň v televizním vysílání.

UPDATE: Cenu Saturn za celoživotní dílo dostal Jonathan Frakes, představitel komandéra Willa Rikera v seriálu Star Trek: Nová generace a čtyřech filmech s posádkou TNG. Frakes také režíroval snímky Star Trek: První kontakt a Star Trek: Vzpoura.

Zdroj: StarTrek.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 28. června 2013
přečteno: 4074x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG