Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Tři roky od startu natáčení Abramsova Star Treku

ne 7. listopadu 2010      autor: little borg      přečteno: 5677x      komentáře: 4

Chris Pine a John Cho pod vedením režiséra J.J. Abramse Přesně před třemi lety, tedy 7. 11. 2007, začalo natáčení filmu Star Trek po taktovkou režiséra J.J. Abramse. Kamery se rozjely někde na jihu Kalifornie. Je pravdou, že Abrams chtěl pro nový startrekový film maximáně využít reálné exteriéry a interiéry. V tu dobu se stále ještě pracovalo na kulisách Enterprise a dalších, které se měly točit v ateliérech.

A kdy se kamery rozjedou znovu? V tuto chvíli se finišuje se scénářem pro pokračování, prý už je vybraný i hlavní záporák. Pravděpodobné je tedy, že casting bude na jaře a v létě 2011 začne natáčení. Nu, uvidíme. A nechme se překvapit, kdo si to po boku představitelů oblíbených postav ještě zahraje...

Jedno je ale jisté: natáčení Abramsova Star Treku změnilo životy fanoušků tohoto fenoménu. Mnohé nové přitáhlo. Jak se změnil váš život?

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 7. listopadu 2010
přečteno: 5677x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG