Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Revolution - nový seriál J.J. Abramse

út 30. října 2012      autor: Hypospray      přečteno: 5000x      komentáře: 12

Seriál Revolution 2012 - znělkaŽili jsme ve světě elektřiny, používali ji na všechno, a pak došlo k výpadku. Vše přestalo fungovat. Nebyli jsme připraveni. Strach a zmatek vyvolaly paniku. Ti šťastnější se dostali pryč z měst. Vláda padla. Milice převzala kontrolu nad dodávkami jídla a hromadila zbraně. Stále nevíme, proč k tomu výpadku došlo. Ale žijeme v naději, že někdo přijde a objasní nám to...

Seriál Revolution 2012 - přívěšekJ.J. Abrams na postu "executive producer" už představil seriálové klenoty jako Alias, Lost (Ztraceni), Fringe (Hranice nemožného), Undercovers (Mr. & Mrs. Bloom), Alcatraz či Person of Interest. Jeho nejnovějším seriálovým počinem je Revolution. Spolu s problesky do minulosti ze života hlavních postav se děj odehrává patnáct let poté, co po celé Zemi došlo k úplnému výpadku elektrické energie. Nefungují žádná světla, žádné stroje, telefony, auta, letadla, generátory, baterie... Celý systém se zhroutil, došlo k rabování, boji o jídlo, zbraně, léky... V chaosu, kde přežije ten silnější a chytřejší, nastolila nový krutý režim milice, která si vybudovala od přeživších respekt. Její předsevzetí je jasné - získat zpět elektrickou energii a skrz ní ovládnout ještě větší území. Jak podstatnou roli v tom hraje těchto dvanáct přívěsků? 

V seriálu se objevují noví herci, ale i ti, které již znáte z jiných seriálů. Elizabeth Mitchell v roli Rachel Matheson už jste mohli předtím zahlédnout jako Ericu Evans v seriálu V či Juliet Burke v Lostu. Giancarla Esposita v roli kapitána Toma Nevilla možná znáte jako Sidneyho Glasse v seriálu Once Upon a Time či Gustava 'Guse' Fringa z Breaking Bad (Perníkový táta).

Zdroj: http://www.trektoday.com
admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: út 30. října 2012
přečteno: 5000x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

James Cameron: Příběh sci-fi  -  po 17. září 2018
Zachary Quinto si zahraje v seriálu Biopunk  -  út 12. července 2016
Ikarie XB 1  -  so 18. června 2016
Star Trek vs. Star Wars – Buzzfeed  -  st 11. listopadu 2015
Předpremiéra filmu Marťan ve startrekovém kostýmu  -  po 31. srpna 2015
Stargate: Resistance se vrátil v rukách fanoušků  -  pá 31. července 2015
Mission: Impossible aneb když je šance nulová  -  so 25. července 2015
Znělka Simpsonových jako pocta Star Treku [VIDEO]  -  út 20. ledna 2015
Destiny dokončena  -  pá 7. února 2014
Enderova hra – literární skvost na stříbrném plátně  -  so 7. prosince 2013
Gravitace  -  so 26. října 2013
John Williams bude skládat hudbu pro Star Wars epizodu VII  -  po 29. července 2013
Destiny ožívá!  -  út 9. dubna 2013
V Hollywoodu se hnuly ledy, Abrams bude režírovat nové Star Wars [UPDATE]  -  ne 27. ledna 2013
Star Wars: Epizoda 7 ... realita roku 2015  -  čt 1. listopadu 2012

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG