Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Režisér Lin odhalil dva mimozemské druhy v chystaném filmu

čt 7. dubna 2016      autor: little borg      přečteno: 2628x      délka: 1 min      komentáře: 8

Režisér Lin a mimozemšťani ve filmu Star Trek: Do neznámaU příležitosti Dne Prvního kontaktu režisér Justin Lin, tvůrce chystaného filmu Star Trek: Do neznáma, odhalil dva nové mimozemské druhy. Můžete si je prohlédnout na přiložené fotografii. Bližší informace k postavám neuvedl. Jen poznámku k hercům, že patří k nejoblíbenějším lidem, s kterými kdy spolupracoval. Film Star Trek: Do neznáma právě prochází dotáčkami, které doplní zcela novou postavu do děje. Premiéra snímku je stále stanovena na 21. července 2016. 

 

 

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 7. dubna 2016
přečteno: 2628x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG