Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rihanna nazpívala titulní píseň nového Star Trek filmu

so 25. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2229x      délka: 1 min      komentáře: 5

Píseň Rihanny součástí alba s hudbou k filmu Star Trek 3Vůbec poprvé v historii bude mít celovečerní Star Trek film oficiální titulní píseň, která se objeví na CD se soundtrackem. Je třeba říct, že americká zpěvačka Rihanna je velkou fanynkou Star Treku. Rihanna mluvila o singlu s názvem Sledgehammer už v roce 2014, ale až teď tato píseň spatří světlo světa. Těšíte se? Dá se očekávat, že song zazní v závěrečných titulcích. Autorem soundtracku jako takového je opět Michael Giacchino, který složil hudbu pro předchozí dva celovečerní Star Trek filmy z roku 2009, respektive 2013. Pro nejnovější snímek s názvem Do neznáma je angažmá Rihanny zajímavým marketingovým tahem, který může pomoct s propagací tohoto očekávaného filmu. Jeho americká premiéra je 22. července 2016.

A podle oficiálních stránek filmu StarTrekMovie.com se česká premiéra vrátila na původní datum 21. července. Že by další dobrá zpráva?

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 25. června 2016
přečteno: 2229x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG