Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Robbie Williams jako Kirk! [UPDATE!]

so 4. srpna 2007      autor: JemHadar      přečteno: 6770x      komentáře: 8

Robbie Williams Britský bulvární plátek Daily Star přišel s novou zvěstí, a sice že zpěvák Robbie Williams se nachází v konečné fázi jednání ohledně své účasti na filmu Star Trek, a to dokonce hned v roli kapitána Jamese T. Kirka. Podle tvrzení DS je Williams velký trekkie, který se této příležitosti okamžitě chopil. Noviny dokonce citují režiséra JJ Abramse, který se prý nechal slyšet:

"Podle mě by to byl dobrý kapitán Kirk. V mém filmu je Kirk dost mladý, jako na začátku seriálu... Ale ještě se nemůžu vyjadřovat k tomu, koho obsadíme. Budete si muset počkat." Seriózní zdroje však tyto zvěsti nemohou potvrdit, protože se s touto informací prozatím ani náznakem nesetkaly - na rozdíl od fám o účasti Quinta a Nimoye v roli Spocka, které se nedávno prokázaly.

Třiatřicetiletý Robbie Williams je úspěšný zpěvák, nemá však prakticky žádné herecké zkušenosti - to však dle názoru Trekkies.Cz není na závadu a předurčovalo by ho to za skvělého nástupce Williama Shatnera. JJ Abrams navíc ve čtvrtek na Comic-Conu jasně uvedl, že představitele mladého Kirka stále hledají, a že je těžké tuto roli obsadit, čili možné je všechno. Nezapomínejte však, že Daily Star je tentýž plátek, který tvrdil, že Spocka bude hrát Tom Cruise...

Za fotomontáž děkujeme Jacobovi z Trekkies: TNG.

UPDATE 3. 8. 2007 - I když nemá Paramount ve zvyku komentovat drby, nejmenovaný zdroj z této společnosti serveru TrekMovie.com potvrdil, že Robbie Williams se 100% jistotou NEBUDE kapitánem Kirkem v ST XI. Navíc se zdá, že za šířením těchto zvěstí stojí sami lidé ze zpěvákova okolí.

Zdroj: TrekMovie.com, Dailysnack.com
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: so 4. srpna 2007
přečteno: 6770x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG