Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romantické Sci-Fi Armageddon dnes ve 22:00 na Nově [VIDEO]

út 26. srpna 2008      autor: Jacob      přečteno: 4579x      komentáře: 2

Armagedon Zemi zbývá pouhých osmnáct dní své existence. Blížící se srážka s asteroidem o velikosti Texasu je zdánlivě neodvratitelná. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to pomohlo. Záchrana světa tímto neobvyklým způsobem je práce jako stvořená pro partu drsných naftařů v čele s Harrym S. Stamperem, kterého brilantně ztvárnil Bruce Willis, zacházejícím s vrtnou plošinou a výbušninami jako neurochirurg s jemným laserovým skalpelem.

Astronautický výcvik NASA je rychlý a za pár dní jsou dva raketoplány s jadernými náložemi a samorostlými spasiteli světa na palubě připraveny ke startu. Zvládne Bruce Willis a jeho muži sebevražedně riskantní akci?

Armageddon / Armageddon
Akční, romantický Sci-Fi thriller, USA, 1998, 144 min., od 13 let
Režie: Michael Bay
Herci: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Will Patton, Steve Buscemi, William Fichtner,...

Úterý 26.8.2008, TV Nova 22:00

Zdroj: csfd.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: út 26. srpna 2008
přečteno: 4579x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG