Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romulané chtějí obnovit síly v Neutrální zóně

pá 19. února 2016      autor: Lovok      přečteno: 2388x      délka: 1 min      komentáře: 10

Star Trek: Neutral zoneČeská tahová role-play onlinová hra Star Trek: Neutral Zone už roky patří k legendárním portálům pro skalní fanoušky Star Treku. Na webu www.stnz.cz se historicky vystřídalo mnoho adminů i hráčů, přesto si nachází dost příznivců dodneška – tolik let po svém spuštění. Není však divu, že zatímco Hvězdná flotila vzkvétá, plavidla romulanské Galea'Rihanna a válečné lodě Klingonské říše mají problém s náborem. Toto jsem se rozhodl změnit.

Rád bych pozval všechny fanoušky, kteří mají chuť si zahrát ve virtuálním světě Star Treku, právě mezi nás, Romulany. V současné době provozujeme pouze jeden hráčský válečný křižník třídy d'Deridex a všechna ostatní plavidla impéria jsou NPC. Vzhledem k velkému potenciálu hry bych rád naplnil několik dalších lodí poté, co příchozí do Neutrální zóny zaškolíme na naší vlajkové lodi Dentin. Víc hráčských lodí = více zábavy a možností.

Hráčům se otevírá možnost sloužit jako taktický důstojník, hlavní lékař / vědecký důstojník, transportní důstojník, operační důstojník, navigační důstojník a posléze i jako první důstojník ve velení a komandér válečné lodi. Pokud má někdo chuť si zahrát něco na způsob Travianu, ale ze světa Star Treku, zajděte se podívat na www.stnz.cz.

Kromě hlavní herní linie bych rád, abychom za čas společně svrhli senátorskou kliku, která se brání byť jen pomyslet na válečné operace v Neutrální zóně proti oslabeným Klingonům, nebo Federátům. Nyní však potřebujeme, aby se pár odvážných srdcí přihlásilo ke službě v neklidné Neutrální zóně :) Budu se těšit, přátelé!

Zdroj: www.stnz.cz
bez hodnosti Lovok
autor: Lovok
vydáno: pá 19. února 2016
přečteno: 2388x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec  -  ne 5. července 2020
Nápovědy k odznáčku Chakotay – roztříštěný v čase  -  po 1. června 2020
Rozšíření Kobayashi Maru  -  pá 22. května 2020
Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Připravte se na Kobayashi Maru  -  st 29. dubna 2020
Star Trek se dočká hry ve virtuální realitě [VIDEO]  -  út 14. června 2016
Třetí rozšíření pro Star Trek Online již letos v létě  -  út 10. května 2016
Zahrajte si Star Trek Timelines [VIDEO]  -  čt 28. ledna 2016
Odznáčkový adventní kalendář  -  út 24. listopadu 2015
Hrajte dlouho a blaze  -  st 22. července 2015
Attack Wing: První mise – oprava satelitu  -  út 23. června 2015
Star Trek: Attack Wing  -  ne 14. června 2015
Startrekové hry digitálně [VIDEO]  -  po 11. května 2015
ST: Colonies je otevřen!  -  po 12. ledna 2015
Star Trek: Alien Domain [VIDEO]  -  út 6. ledna 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG