Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romulanská válka dospěla svému vrcholu!

pá 6. února 2015      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 3847x      délka: 2 min      komentáře: 15

Odvážně vstříc bouři - česká obálkaPo dvou letech čekání konečně v češtině vychází dokončení Romulanských válek, čímž vrcholí příběh nešťastně ukončeného seriálu Star Trek: Enterprise. Michael A. Martin uzávírá příběhy mnoha front zuřících válek neméně bravurně, jako tomu bylo v předchozích dílech této skvělé trilogie. A jelikož je trilogie nyní už kompletní, máme pro vás nachystanou speciální limitovanou akci…

Pro deset nejrychlejších z vás, kteří si objednají kompletní trilogii přímo u nás na mailu objednavky@laser-books.cz, máme přichystány všechny 3 svazky za celkovou cenu 550 Kč. Stačí do předmětu e-mailu napsat „Enterprise AKCE“. A pokud náhodu máte zřízeno čtenářské konto, bude to 400 Kč rovných. Cože? Vy ještě nemáte čtenářské konto? :) Tak to ihned napravte. Vydáváme pro vás spoustu skvělých titulů…

Anotace

Země zůstala sama. Vulkán, Andorie a Tellar odstoupili od koaliční smlouvy. Zaskočeni tím, jak snadno Romulané mohou dostat pod kontrolu jejich vyspělé vesmírné lodě a proměnit je ve zbraně, porušily tyto světy svůj slib, že spojencům přijdou na pomoc proti společnému nepříteli. Lidstvo je nyní jedinou překážkou, která stojí mezi Romulanským hvězdným impériem a úplným ovládnutím Galaxie.

Romulané používají nemilosrdnou a vražednou taktiku, aby vyhnali lidstvo z hvězd. Podporováni snadnými úspěchy přenášejí svou totální válku stále blíže k srdci lidstva – Zemi.

Rozptýlené zbytky Hvězdné flotily jsou i přes statečný odpor přinuceny vyklízet pozice, přesto vysílají jasný signál, že vytrvají do posledního dechu. V přední linii bojuje i kdysi průzkumná loď Enterprise pod velením Jonathana Archera. Neústupný kapitán se nevzdává hledání spojenců a přátel. Za každou cenu chce zachránit Zemi a jeho cílem je vytvořit novou Federaci planet.


Původní název: Star Trek: Enterprise – The Romulan War: To Brave the Storm
ISBN: 978-80-7193-386-1
Nakladatel: Laser-books (podívejte se i na naše další tituly)
Redakce: Albert Balatka, Helena Šebestová
Překlad: Albert Balatka, Veronika Roháčová
Obálka: Doug Drexler
Česká úprava obálky, hřbet a zadní strana: Jakub Schejbal
Počet stran: 356
Cena: 289 Kč
(pro majitele čtenářských kont 202 Kč)

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: pá 6. února 2015
přečteno: 3847x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG