Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ron 'viceroy' Perlman se vrátil k Nemesis

so 18. prosince 2010      autor: little borg      přečteno: 4221x      komentáře: 0

Ron Perlman jako rémanský místokrál (Nemesis) Jednu z dominantních záporných postav desátého celovečerního Star Trek filmu s podtitulem Nemesis ztvárnil Ron Perlman. Jednalo se o rémanského místokrále, jak si určitě všichni vzpomínáte. Pravdou je, že fanoušci film nepřivítali zrovna s nadšením. Perlman zavzpomínal na tento snímek v rozhovoru pro StarTrek.com. A s jakými pocity se nad svojí příležitostí zapojit se do startrekového světa zamyslel?

Někteří lidé naopak považují Nemesis za nedoceněný film. Jaké máte pocity vy?

Byl to nevyrovnaný film. Bylo v něm, myslím, pár silných skvělých momentů, ale nebylo jich dost. Nemyslím, že by šly spočítat.

Ron Perlman se v poslední době proslavil hlavně postavou Hellboye ve stejnojmenné filmové sáze. Otázkou je, jestli se fanoušci dočkají třetího dílu. Ron podpesal jakousi petici, z čehož neměl režisér Guillermo del Toro zrovna radost. A v minulosti se rýsovala i jeho účast na Hobitovi, s odchodem del Tora z pozice režiséra této fantasy ale naděje pohasly.

Zdroj: StarTrek.com, TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 18. prosince 2010
přečteno: 4221x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG