Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Osobní deník – Rozpory mezi fandomy

so 25. února 2017      autor: Pog McCoyová      přečteno: 2945x      délka: 2 min      komentáře: 12
Tento článek patří mezi Osobní deníky, jejichž obsah není korekturován redakcí.

S přítelem vedeme takovou menší při. Trvá už nějaký ten pátek a ani jeden z nás se nechce vzdát svého přesvědčení. Já tvrdím, že nejlepším sci-fi všech dob je Star Trek, on zase nedá dopustit na Hvězdnou bránu. No jo, vysvětlete chlapovi, že máte pravdu. Myslím ale, že ho pomalu začínám přetahovat mezi trekkies. Mám na své straně totiž jednoho praporčíka, který, díky svému původu, přesvědčil přítele, že Star Trek nejsou jenom vesmírné lodě, které si jen tak for fun létají vesmírem. Dokonce jsem ho díky zmíněnému praporčíkovi donutila se na Star Trek podívat. Tím hrdinou není nikdo jiný než Pavel Čechov. Ano, ruský původ dokáže divy. Abyste rozuměli, přítel je taky z kousku Rus, takže jisté sympatie k Rusákům v něm jistojistě jsou. Došlo to tedy do fáze, kdy se můj milý nenásilnou formou seznamuje se světem Star Treku. Pojali jsme to jako RPG, kdy si vytvořil svou vlastní postavu a já hraji za zbytek posádky Enterprise. Docela mi tam dělá bordel, odmítá nosit uniformu a nadává na Spocka, jaký je to ctižádostivý a arogantní hovado. No, tady bych se měla ospravedlnit, není to moje vina. Neměl ho rád ani dřív. Za to McCoye si dost oblíbil, za což jsem ráda. Myslím, že se s námi v červenci dokonce potkáte v Chotěboři, tak se budu těšit. :D Proč píšu tenhle článek? Sama nevím. Možná proto, abych ukázala, že každý se někdy může mýlit. Z předchozího opovrhování Star Trekem je z přítele budoucí trekkie(ještě na tom zapracuju) a ze mě se brzy stane fanynka Hvězdné brány. A to to zpočátku vypadalo, že se kvůli tomu povraždíme. Ještě v souvislosti s tímhle článkem, pokud ho tedy někdo čtete, nevěděli byste náhodou o nějaké fanfiction, kde se spojuje svět Star Treku se světem Hvězdné brány? ( nejlépe TOSka :D

podporučík Pog McCoyová
autor: Pog McCoyová
vydáno: so 25. února 2017
přečteno: 2945x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Moje ohlédnutí za odznáčky  -  út 7. července 2020
Pět let aktivně mezi Trekkies  -  út 9. června 2020
Seriál Picard - dojmy  -  ne 5. dubna 2020
Najobľúbenejšia a nejmenej sympatická postava zo ST:Discovery?  -  so 1. června 2019
Star Trek je naděje  -  út 4. prosince 2018
Jak jsem se ke Star Treku dostala  -  čt 23. února 2017
Star Trek a Netflix  -  po 23. ledna 2017
Pan Spock  -  po 19. září 2016
Charakteristika idolu – Dat  -  so 9. dubna 2016
PFko po klingonsku  -  so 26. prosince 2015
Vánoční přání  -  út 22. prosince 2015
Já a můj letošní advent  -  ne 6. prosince 2015
Píseň z Nové generace, díl Zraněný  -  so 5. prosince 2015
Objevování exoplanet  -  pá 24. července 2015
Zpátky doma  -  st 15. července 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG