Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ru'afo ze Vzpoury je v Praze

st 3. července 2013      autor: little borg      přečteno: 4856x      komentáře: 0

F. Murray Abraham jako Ru'afo ve Star Trek: VzpouraOscarem ověnčený americký herec F. Murray Abraham (Salieri ve filmu Amadeus) je v Praze. Fanoušci Star Treku ho znají jako Ru'afa z devátého celovečerního filmu Star Trek: Vzpoura. Ve středu 3. 7. 2013 herec vystoupí v rámci jednoho z koncertů Prague Proms. Pražskému publiku zazpívá hlavní roli v rámci světové premiéry díla A Grateful Tail Symphony. To ale není vše.

Podrobnosti k festivalu: Prague Proms 2013.

Abraham zavítá i do Karlových Varů na Mezinárodní filmový festival. Výtvarníku Theodoru Pištěkovi tam předá Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii (4. 7. 2013 v 18:30).

F. Murray Abraham bude taky 22.30 ve Velkém sále karlovarského hotelu Thermal. Společně s Oliverem Stonem uvede film Zjizvená tvář.

Trailer na Star Trek: Vzpoura:

Zdroj: ČTK
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 3. července 2013
přečteno: 4856x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG